Zpět do obchodu

Registrace

AHA Cream I

krém s ovocnými kyselinami, AHA 10%

Obsah: 35 ml

AHA Cream I

Kód: 1432

krém s ovocnými kyselinami, AHA 10%

Obsah: 35 ml

Obsahuje: kyselinu glykolovou, skvalen, DML, kyselinu jablečnou, kyselinu citronovou, kyselinu salicylovou, bambucké máslo.

Krém s přírodní alfa hydroxy ovocnou kyselinou v O / W emulzi s obsahem tuku 14%, pH 3,5.

Regenerační krémy s ovocnými kyselinami způsobí přirozeně hlubokou regeneraci epidermis a novotvorbu epidermálních buněk. Pokožka i póry se zjemní a sníží se hloubka vrásek a minimalizují se komedomy. Phosphatidylcholine mimoto reguluje tvorbu kožního mazu u mastné pleti.

Kyselina glykolová má nejmenší velikost molekul mezi ovocnými kyselinami, má totiž pouze 2 atomy uhlíku, a proto je považována za nejvíce efektivní, protože  může nejlépe proniknout kůží. Ovocné kyseliny způsobují zmenšení kožních problémů, které vznikají v důsledku zesílené rohové vrstvy. Prostřednictvím olupovacího účinku ovocných kyselin se rozpouští látky, které drží pohromadě zrohovatělé buňky epidermis.

Určeno pro: Pokožku zralou, zašedlou, nečistou, zjizvenou nebo s pigmentovými skvrnami. Lze použít na pokožku obličeje, krku a dekoltu, horní části paží, loktů, stehen, kolen, hřbety rukou (stařecké skvrny, zašedlá, vrásčitá kůže) a nohou (rohovina, mozoly, praskliny).

Použití: Po vyčištění pleti naneste AHA Cream I na postižená místa. Vyhněte se okolí očí a rtům. Během kůry a 14 dní po ní se vyhněte slunění venku i v soláriu. Vyhněte se též abrazivním peelingům, pleťovým vodám s alkoholem, chlorované vodě a střídání teplot.

V prvním týdnu ošetření nanášejte každý druhý večer, v druhém týdnu ošetření nanášejte každý večer, od druhého týdne, pokud přípravek dobře snášíte, nanášejte ráno i večer. Nakonec vyměňte za AHA Cream II, pokud je používání AHA Cream I bez začervenání a jiných problémů. Každou kůru je třeba započít s AHA Cream I.

Mravenčení a pálení se při použití přípravků u citlivé pleti vyskytuje běžně. Pokud pokožka trvale začervená, naneste přípravek až po odeznění začervenání a dále použijte vždy až po odeznění začervenání.

Ingredientes: Aqua, Glycolic Acid, Ethylhexyl Isononanoate, Pentylene Glycol, Squalane, Potassium Cetyl Phosphate, c/Capric Triglyceride, Hydrogenated Phosphatidylcholine, Malic Acid, Citric Acid, Hydrogenated Palm Glycerides, Ceramide-3, Glycerin, Salicylic Acid, Butyrospermum Parkii Butter, Hydroxyethylcellulose, Xanthan Gum, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride

Jméno značky: Belico Derma Concept
Kategorie: Peelingy
Záruka: 6 měsíců od otevření
Dostupnost: Pouze pro přihlášené

Medicínská biotechnologická kosmetika Belico je určena těm, kteří hledají kvalitní, účinnou a bezpečnou kosmetiku založenou na rostlinných složkách, obohacenou o moderní účinné látky ve vysokých koncentracích.

Kosmetické přípravky Belico obsahují převážně přírodní, v kůži běžně obsažené látky. Jsou založeny na přírodních produktech, bez obsahu kontroverzních chemikálií, parabenů, PEG, minerálních olejů, minerálních vosků a silikonů.
Namísto parfému, který je jedním z nejběžnějších alergenů, obsahují některé vybrané produkty éterické oleje. Většina přípravků je však zcela bez vonných látek. Tím se zvyšuje snášenlivost přípravků i velmi citlivou pletí a přípravky jsou z hlediska vůně pro obě pohlaví neutrální.
Přípravky Belico jsou neustále vyvíjeny. Tím je zaručeno, že odpovídají aktuálnímu nejvyššímu standardu!
 
Prodej kosmetiky Belico probíhá výhradně prostřednictvím kosmetických salonů a estetických center!
Tyto stránky slouží pouze pro informaci a jako objednávkové centrum našich salonů.
Zpět do obchodu