Zpět do obchodu

Registrace

Basic Care I

lipozomový přípravek pro normální a mastnou pleť

Obsah: 30 ml

Basic Care I

Kód: 1100

lipozomový přípravek pro normální a mastnou pleť

Obsah: 30 ml

Multilamelární lipozomy pleť maximálně zásobují vlhkostí. Společně s olejem z jader granátového jablka a díky jeho vysoké koncentraci gama-linoleové kyseliny podporují funkce buněčné membrány. Kůže vypadá svěží a pokožka je hedvábně jemná. Vitamíny E a A chrání pleť před vlivy životního prostředí, které vznikají např. působením UV záření.

Použití: BASIC CARE I. naneste ráno a večer po ošetření pleťovou vodou na ještě vlhkou pleť, v případě potřeby kombinujte s BELICO CONCENTRATE, Poté naneste krém dle typu pleti.

Obsahuje: pupalkový olej, multilamelární lipozomy, ureu, jojobový  olej, sezamový olej, kyselinu hyaluronovou, vitamín E a A, Panthenol, slunečnicový olej, kyselinu mléčnou 


Ingredients: Aqua, Alcohol, Glycerin, Oenothera Biennis Oil, Pentylene Glycol, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Lecithin, Glyceryl Oleate Citrate, Helianthus Annuus Hybrid Oil, Panthenol, Xanthan Gum, Urea, Caprylic/Capric Triglyceride, Pullulan, Tocopherol, Sodium Stearoyl Glutamate, Sclerotium Gum, Lysolecithin, Sodium Hyaluronate, Retinyl Palmitate, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Ormenis Multicaulis Flower Oil, Lactic Acid, Tocopheryl Acetate, Caprylyl Glycol, Glycine Soja Oil, Ethylhexylglycerin, Citric Acid, Sodium Hydroxide, t-Butyl Alcohol, Denatonium Benzoate

Jméno značky: Belico Derma Concept
Kategorie: Multilamelarní lipozomy - pro excelentní účinek
Dostupnost: Pouze pro přihlášené

Medicínská biotechnologická kosmetika Belico je určena těm, kteří hledají kvalitní, účinnou a bezpečnou kosmetiku založenou na rostlinných složkách, obohacenou o moderní účinné látky ve vysokých koncentracích.

Kosmetické přípravky Belico obsahují převážně přírodní, v kůži běžně obsažené látky. Jsou založeny na přírodních produktech, bez obsahu kontroverzních chemikálií, parabenů, PEG, minerálních olejů, minerálních vosků a silikonů.
Namísto parfému, který je jedním z nejběžnějších alergenů, obsahují některé vybrané produkty éterické oleje. Většina přípravků je však zcela bez vonných látek. Tím se zvyšuje snášenlivost přípravků i velmi citlivou pletí a přípravky jsou z hlediska vůně pro obě pohlaví neutrální.
Přípravky Belico jsou neustále vyvíjeny. Tím je zaručeno, že odpovídají aktuálnímu nejvyššímu standardu!
 
Prodej kosmetiky Belico probíhá výhradně prostřednictvím kosmetických salonů a estetických center!
Tyto stránky slouží pouze pro informaci a jako objednávkové centrum našich salonů.
Zpět do obchodu