Zpět do obchodu

Registrace

Basic Care I

lipozomový přípravek pro normální a mastnou pleť

Obsah: 30 ml

Basic Care I

Kód: 1100

lipozomový přípravek pro normální a mastnou pleť

Obsah: 30 ml

Multilamelární lipozomy pleť maximálně zásobují vlhkostí. Společně s olejem z jader granátového jablka a díky jeho vysoké koncentraci gama-linoleové kyseliny podporují funkce buněčné membrány. Kůže vypadá svěží a pokožka je hedvábně jemná. Vitamíny E a A chrání pleť před vlivy životního prostředí, které vznikají např. působením UV záření.

Použití: BASIC CARE I. naneste ráno a večer po ošetření pleťovou vodou na ještě vlhkou pleť, v případě potřeby kombinujte s BELICO CONCENTRATE, Poté naneste krém dle typu pleti.

Obsahuje: pupalkový olej, multilamelární lipozomy, ureu, jojobový  olej, sezamový olej, kyselinu hyaluronovou, vitamín E a A, Panthenol, slunečnicový olej, kyselinu mléčnou 


Ingredients: Aqua, Alcohol, Gly­­cerin, Oen­o­thera Biennis Oil, Pen­ty­­lene Glycol, Sim­­mondsia Chi­­nensis Seed Oil, Lecithin, Heli­an­­thus Annuus Seed Oil, Pan­­thenol, Cetearyl Glu­­co­­side, Urea, Pul­lulan, Toco­­pherol, Sodium Ste­a­royl Glu­t­a­­mate, Scle­ro­­tium Gum, Xanthan Gum, Lyso­­le­­cithin, Sodium Hya­lu­ro­­nate, Retinyl Pal­­mi­tate, Heli­an­­thus Annuus (Sun­f­­lower) Seed Oil Uns­a­­po­­nifiables, Ormensis Mul­ti­­caulis Oil, Lactic Acid, Toco­­pheryl Ace­tate, Scle­ro­­tium Gum, Caprylyl Glycol, Gly­­cine Soja Oil, Ethy­l­hexy­l­g­­ly­­cerin, Citric Acid, Sodium Hydroxide, t-Butyl Alcohol, Dena­to­­nium Ben­zoate

Jméno značky: Belico Derma Concept
Kategorie: Multilamelarní lipozomy - pro excelentní účinek
Dostupnost: Pouze pro přihlášené

Medicínská biotechnologická kosmetika Belico je určena těm, kteří hledají kvalitní, účinnou a bezpečnou kosmetiku založenou na rostlinných složkách, obohacenou o moderní účinné látky ve vysokých koncentracích.

Kosmetické přípravky Belico obsahují převážně přírodní, v kůži běžně obsažené látky. Jsou založeny na přírodních produktech, bez obsahu kontroverzních chemikálií, parabenů, PEG, minerálních olejů, minerálních vosků a silikonů.
Namísto parfému, který je jedním z nejběžnějších alergenů, obsahují některé vybrané produkty éterické oleje. Většina přípravků je však zcela bez vonných látek. Tím se zvyšuje snášenlivost přípravků i velmi citlivou pletí a přípravky jsou z hlediska vůně pro obě pohlaví neutrální.
Přípravky Belico jsou neustále vyvíjeny. Tím je zaručeno, že odpovídají aktuálnímu nejvyššímu standardu!
 
Prodej kosmetiky Belico probíhá výhradně prostřednictvím kosmetických salonů a estetických center!
Tyto stránky slouží pouze pro informaci a jako objednávkové centrum našich salonů.
Zpět do obchodu