Zpět do obchodu

Registrace

Basic Care II

lipozomový přípravek pro suchou pleť

Obsah: 30 ml

 
 

Basic Care II

Kód: 1120

lipozomový přípravek pro suchou pleť

Obsah: 30 ml

 
 

Komplex účinných látek s multilamelárními lipozomy, nanosomy a ceramidy společně s phytosteroly z avokádového oleje regeneruje poškozenou kožní bariéru. Pleť je zase pružnější, hladší, ochráněná před vysoušením, dráždivými látkami a nečistotami. Podráždění pokožky, křehkost a šupinky se ztrácejí. Ideální pro suchou a citlivou pokožku.

Použití: BASIC CARE II. v případě potřeby s BELICO CONCENTRATE, naneste ráno a večer po čištění pleti a ošetření pleťovou vodou na ještě vlhkou pleť. Poté naneste krém dle typu pleti.

Obsahuje: pupalkový olej, skvalan, avokádový olej, multilamelární lipozomy, fyozomy, ceramid – 3, vitamín C, vitamín E, bambucké máslo


Ingredients:  Aqua, Caprylic/Capric Tri­g­ly­ce­ride, Hydro­ge­nated Phos­pha­t­idyl­cho­line, Penty­lene Glycol, Gly­cerin, Hydro­ge­nated Starch Hydro­ly­sate, Lecithin, Buty­ro­s­permum Parkii Butter, Gly­ceryl Oleate Cit­rate, Alcohol, Methyl­pro­pa­ne­diol, Oeno­thera Biennis Oil, Persea Gra­tis­sima Oil, Squalane, Sodium Stea­royl Gluta­mate, Hydr­oxye­thyl Acry­late/Sodium Acry­loyl­di­me­thyl Tau­rate Copo­lymer, Caprylyl Glycol, Xanthan Gum, Octyl­do­de­canol, Toco­pherol, Hydro­ge­nated Lecithin, Lactic Acid, Cera­mide NP, Phe­nyl­pro­panol, Cera­mide NG, Cho­les­terol, Toco­pheryl Ace­tate, Ascorbyl Pal­mi­tate, Sodium Hydroxide, Ascorbic Acid, Galac­toa­ra­binan

Jméno značky: Belico Derma Concept
Kategorie: Multilamelarní lipozomy - pro excelentní účinek
Dostupnost: Pouze pro přihlášené

Medicínská biotechnologická kosmetika Belico je určena těm, kteří hledají kvalitní, účinnou a bezpečnou kosmetiku založenou na rostlinných složkách, obohacenou o moderní účinné látky ve vysokých koncentracích.

Kosmetické přípravky Belico obsahují převážně přírodní, v kůži běžně obsažené látky. Jsou založeny na přírodních produktech, bez obsahu kontroverzních chemikálií, parabenů, PEG, minerálních olejů, minerálních vosků a silikonů.
Namísto parfému, který je jedním z nejběžnějších alergenů, obsahují některé vybrané produkty éterické oleje. Většina přípravků je však zcela bez vonných látek. Tím se zvyšuje snášenlivost přípravků i velmi citlivou pletí a přípravky jsou z hlediska vůně pro obě pohlaví neutrální.
Přípravky Belico jsou neustále vyvíjeny. Tím je zaručeno, že odpovídají aktuálnímu nejvyššímu standardu!
 
Prodej kosmetiky Belico probíhá výhradně prostřednictvím kosmetických salonů a estetických center!
Tyto stránky slouží pouze pro informaci a jako objednávkové centrum našich salonů.
Zpět do obchodu