Zpět do obchodu

Registrace

Basic Care III

lipozomový přípravek pro náročnou pleť

Obsah: 30 ml

Basic Care III

Kód: 1130

lipozomový přípravek pro náročnou pleť

Obsah: 30 ml

S přibývajícím věkem se některé funkce kůže zhoršují. Proto pro maximální zlepšení stavu pleti jsou nutné přípravky s účinnými látkami, které podporují funkce kůže. BASIC CARE III obsahuje tři inovativní, vysoce koncentrované látky, které minimalizují známky stárnutí. Carnosinové lipozomy zabraňují glykaci v pleti a tím tvorbě hlubokých vrásek a ochabnutí pokožky. Tripeptidy stimulují produkci kolagenu a FEC liposomy zlepšují mikrocirkulaci krve. Kůže se stává opět pevnou, vypadá svěžeji a mimické vrásky se vyhlazují.

POUŽITÍ: BASIC CARE III. naneste ráno a večer po čištění pleti a ošetření pleťovou vodou na ještě vlhkou pleť, v případě potřeby s BELICO CONCENTRATE. Poté naneste krém dle typu pleti.

Obsahuje: mandlový olej, olej z jader granátového jablka,  Carnosinové lipozomy, tripeptidy, kyselinu hyaluronovou, vitamín E, kyselinu mléčnou, FEC lipozomy, myrhu

Ingredientes: Aqua, Glycerin, Pentylene Glycol, Butylene Glycol, Caprylic / Capric Triglyceride, Prunus Amygdalus Dulcis Oil,  Alcohol, Lecithin, Punica Granatum Seed Oil, Carnosine, Palmitoyl Tripeptide-5, Caffeine, Sodium Hyaluronate, Tocopherol, Silybum Marianum, Algae Extract, Lactic Acid, Escin, Arginine, Commiphora Myrrha Oil, Sucrose Stearate, Xanthan Gum, Trehalose, Pullulan, Ethylhexylglycerin, Phytic Acid, Potassium Phosphate, Disodium Phosphate

Jméno značky: Belico Derma Concept
Kategorie: Multilamelarní lipozomy - pro excelentní účinek
Dostupnost: Pouze pro přihlášené

Medicínská biotechnologická kosmetika Belico je určena těm, kteří hledají kvalitní, účinnou a bezpečnou kosmetiku založenou na rostlinných složkách, obohacenou o moderní účinné látky ve vysokých koncentracích.

Kosmetické přípravky Belico obsahují převážně přírodní, v kůži běžně obsažené látky. Jsou založeny na přírodních produktech, bez obsahu kontroverzních chemikálií, parabenů, PEG, minerálních olejů, minerálních vosků a silikonů.
Namísto parfému, který je jedním z nejběžnějších alergenů, obsahují některé vybrané produkty éterické oleje. Většina přípravků je však zcela bez vonných látek. Tím se zvyšuje snášenlivost přípravků i velmi citlivou pletí a přípravky jsou z hlediska vůně pro obě pohlaví neutrální.
Přípravky Belico jsou neustále vyvíjeny. Tím je zaručeno, že odpovídají aktuálnímu nejvyššímu standardu!
 
Prodej kosmetiky Belico probíhá výhradně prostřednictvím kosmetických salonů a estetických center!
Tyto stránky slouží pouze pro informaci a jako objednávkové centrum našich salonů.
Zpět do obchodu