Zpět do obchodu

Registrace

Blemish Control

lokální přípravek na zanícené pupínky

Obsah: 6 ml

Blemish Control

Kód: 1740

lokální přípravek na zanícené pupínky

Obsah: 6 ml

Především u hlubokých lokálních zánětů se často stává, že se dlouho hojí, bolí a místo je zarudlé. Na podporu rychlejšího zhojení zánětu obsahuje BLEMISH CONTROL kyselinu glykolovou a Ichtyol. Kyselina glykolová uvolňuje ucpané póry a Ichtyol pomáhá, aby pupínek "vylezl nahoru". Kromě toho obsahuje i antibakteriální a protizánětlivý komplex Seboclear ®. Zinek a Ichtyol urychlují hojení pupínků. Obsažený kafr má antiseptické a analgetické vlastnosti.

Použití: dle potřeby naneste v silné vrstvě na postižené místo a nechte zaschnout, eventuálně jemně masírujte konečky prstů.

Obsahuje: kyselinu glykolovou, extrakt z šeříku, silici máty peprné, kafr, kyselinu mléčnou, kyselinu salicylovou, farnesol, zinek

Ingredientes: Aqua, Alcohol, Glycolic Acid, Butylene Glycol, Xanthan Gum, Sodium Hydroxide, Ictasol, Camphor, Lactic Acid, Maltodextrin, Farnesol, Salicylic Acid, Zinc Gluconate, Mentha Arvensis Herb Oil, Syringa Vulgaris (Lilac) Extact, Limonene

Jméno značky: Belico Derma Concept
Kategorie: Séra a koncentráty účinných látek
Dostupnost: Pouze pro přihlášené

Medicínská biotechnologická kosmetika Belico je určena těm, kteří hledají kvalitní, účinnou a bezpečnou kosmetiku založenou na rostlinných složkách, obohacenou o moderní účinné látky ve vysokých koncentracích.

Kosmetické přípravky Belico obsahují převážně přírodní, v kůži běžně obsažené látky. Jsou založeny na přírodních produktech, bez obsahu kontroverzních chemikálií, parabenů, PEG, minerálních olejů, minerálních vosků a silikonů.
Namísto parfému, který je jedním z nejběžnějších alergenů, obsahují některé vybrané produkty éterické oleje. Většina přípravků je však zcela bez vonných látek. Tím se zvyšuje snášenlivost přípravků i velmi citlivou pletí a přípravky jsou z hlediska vůně pro obě pohlaví neutrální.
Přípravky Belico jsou neustále vyvíjeny. Tím je zaručeno, že odpovídají aktuálnímu nejvyššímu standardu!
 
Prodej kosmetiky Belico probíhá výhradně prostřednictvím kosmetických salonů a estetických center!
Tyto stránky slouží pouze pro informaci a jako objednávkové centrum našich salonů.
Zpět do obchodu