Zpět do obchodu

Registrace

Blemish Control

lokální přípravek na zanícené pupínky

Obsah: 6 ml

Blemish Control

Kód: 1740

lokální přípravek na zanícené pupínky

Obsah: 6 ml

Především u hlubokých lokálních zánětů se často stává, že se dlouho hojí, bolí a místo je zarudlé. Na podporu rychlejšího zhojení zánětu obsahuje BLEMISH CONTROL kyselinu glykolovou a Ichtyol. Kyselina glykolová uvolňuje ucpané póry a Ichtyol pomáhá, aby pupínek "vylezl nahoru". Sebuless™ redukuje produkci kožního mazu, zinek a Ichtyol urychlují hojení pupínků. Obsažený kafr má antiseptické a analgetické vlastnosti.

Použití: dle potřeby naneste v silné vrstvě na postižené místo a nechte zaschnout, eventuálně jemně masírujte konečky prstů.

Obsahuje: kyselinu glykolovou, Ichtyol, extrakt z šeříku, silici máty peprné, kafr, kyselinu mléčnou, kyselinu salicylovou, farnesol, zinek

Ingredientes: Aqua, Alcohol, Gly­colic Acid, Buty­lene Glycol, Xanthan Gum, Sodium Hydroxide, Ictasol, Cam­phor, Lactic Acid, Mal­to­dex­trin, Far­nesol, Sali­cylic Acid, Zinc Glu­co­nate, Mentha Arvensis Herb Oil, Syringa Vul­garis (Lilac) Extract, Limo­nene

Jméno značky: Belico Derma Concept
Kategorie: Séra a koncentráty účinných látek
Dostupnost: Pouze pro přihlášené

Medicínská biotechnologická kosmetika Belico je určena těm, kteří hledají kvalitní, účinnou a bezpečnou kosmetiku založenou na rostlinných složkách, obohacenou o moderní účinné látky ve vysokých koncentracích.

Kosmetické přípravky Belico obsahují převážně přírodní, v kůži běžně obsažené látky. Jsou založeny na přírodních produktech, bez obsahu kontroverzních chemikálií, parabenů, PEG, minerálních olejů, minerálních vosků a silikonů.
Namísto parfému, který je jedním z nejběžnějších alergenů, obsahují některé vybrané produkty éterické oleje. Většina přípravků je však zcela bez vonných látek. Tím se zvyšuje snášenlivost přípravků i velmi citlivou pletí a přípravky jsou z hlediska vůně pro obě pohlaví neutrální.
Přípravky Belico jsou neustále vyvíjeny. Tím je zaručeno, že odpovídají aktuálnímu nejvyššímu standardu!
 
Prodej kosmetiky Belico probíhá výhradně prostřednictvím kosmetických salonů a estetických center!
Tyto stránky slouží pouze pro informaci a jako objednávkové centrum našich salonů.
Zpět do obchodu