Zpět do obchodu

Registrace

Body Care II

vitamínové tělové mléko

Obsah: 200 ml 

Body Care II

Kód: 2530

vitamínové tělové mléko

Obsah: 200 ml 

Příjemně mandlově vonící tělové mléko. Vysoce kvalitní olej ze švestkových jader, moderní hydratační a vitaminový komplex pokožku hydratuji a zabraňují předčasnému stárnutí pokožky na celém těle.

Použití: Po sprchování nebo koupeli naneste na celé tělo a vmasírujte.

Obsahuje: olej ze švestkových jader, skvalan, mandlový olej, panthenol, betain, podzemnicový olej, alantoin, vitamin A, E, C, lufový olej

Ingredients: Aqua, Ethylhexyl Stearate, Pentylene Glycol, Glyceryl Stearate Citrate, Cetearyl Ethylhexanoate, Prunus Domestica Seed Extract, Glycerin, Squalane, Sucrose Stearate, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Betaine, Panthenol, Allantoin, Retinyl Palmitate, Luffa Cylindrica Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Helianthus Annuus Seed Oil, Alcohol, Citric Acid, Ethylhexyl Palmitate, Cetyl Alcohol, Xanthan Gum, Caprylic/Capric Triglyceride

Jméno značky: Belico Derma Concept
Kategorie: Péče o tělo
Dostupnost: Pouze pro přihlášené

Medicínská biotechnologická kosmetika Belico je určena těm, kteří hledají kvalitní, účinnou a bezpečnou kosmetiku založenou na rostlinných složkách, obohacenou o moderní účinné látky ve vysokých koncentracích.

Kosmetické přípravky Belico obsahují převážně přírodní, v kůži běžně obsažené látky. Jsou založeny na přírodních produktech, bez obsahu kontroverzních chemikálií, parabenů, PEG, minerálních olejů, minerálních vosků a silikonů.
Namísto parfému, který je jedním z nejběžnějších alergenů, obsahují některé vybrané produkty éterické oleje. Většina přípravků je však zcela bez vonných látek. Tím se zvyšuje snášenlivost přípravků i velmi citlivou pletí a přípravky jsou z hlediska vůně pro obě pohlaví neutrální.
Přípravky Belico jsou neustále vyvíjeny. Tím je zaručeno, že odpovídají aktuálnímu nejvyššímu standardu!
 
Prodej kosmetiky Belico probíhá výhradně prostřednictvím kosmetických salonů a estetických center!
Tyto stránky slouží pouze pro informaci a jako objednávkové centrum našich salonů.
Zpět do obchodu