Zpět do obchodu

Registrace

Body Cleanser I

aromatická sprchová a koupelová pěna

Obsah: 200 ml

Body Cleanser I

Kód: 2560

aromatická sprchová a koupelová pěna

Obsah: 200 ml

Tato ovocně vonící čisticí pěna hýčká vaše tělo díky příjemné, osvěžující a zklidňující vlastnosti sladkého pomeranče. Zvláště jemný čisticí prostředek vytvoří mírnou pěnu, která jemně čistí pokožku těla. Pečující přísady mají hydratační vlastnosti.

Použití: Vmasírujte na mokrou pokožku. Poté důkladně opláchněte. Dále aplikujte podle potřeby BODY CARE, OIL CARE I nebo SPECIAL CARE. Pro účely lázně nalijte asi 4 víčka do vodní lázně. Pro tělový peeling jednoduše přidejte do pěny PEELING II.

Obsahuje: jemnou směs povrchově aktivních látek, pomerančový olej, mandlový olej, panthenol, alantoin, hedvábné proteiny, močovinu, sorbitol, kyselina mléčnou.

Ingredients: Aqua, Lauryl Glucoside, Sodium Lauryl Glucose Carboxylate, Cocamidopropyl Betaine, Polyglyceryl-10-Laurate, Carbomer, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Panthenol, Allantoin, Serine, Urea, Sorbitol, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil, Pentylene Glycol, Glycerin, Lactic Acid, Sodium Lactate, Sodium Chloride, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Sorbic Acid, Limonene

Jméno značky: Belico Derma Concept
Kategorie: Péče o tělo
Dostupnost: Pouze pro přihlášené

Medicínská biotechnologická kosmetika Belico je určena těm, kteří hledají kvalitní, účinnou a bezpečnou kosmetiku založenou na rostlinných složkách, obohacenou o moderní účinné látky ve vysokých koncentracích.

Kosmetické přípravky Belico obsahují převážně přírodní, v kůži běžně obsažené látky. Jsou založeny na přírodních produktech, bez obsahu kontroverzních chemikálií, parabenů, PEG, minerálních olejů, minerálních vosků a silikonů.
Namísto parfému, který je jedním z nejběžnějších alergenů, obsahují některé vybrané produkty éterické oleje. Většina přípravků je však zcela bez vonných látek. Tím se zvyšuje snášenlivost přípravků i velmi citlivou pletí a přípravky jsou z hlediska vůně pro obě pohlaví neutrální.
Přípravky Belico jsou neustále vyvíjeny. Tím je zaručeno, že odpovídají aktuálnímu nejvyššímu standardu!
 
Prodej kosmetiky Belico probíhá výhradně prostřednictvím kosmetických salonů a estetických center!
Tyto stránky slouží pouze pro informaci a jako objednávkové centrum našich salonů.
Zpět do obchodu