Zpět do obchodu

Registrace

Bronzing Cream

samoopalovací krém

Obsah: 100 ml

Bronzing Cream

Kód: 4560

samoopalovací krém

Obsah: 100 ml

Dihydroxyaceton (DHA) je v těle se nacházející cukr, který dokáže během 1 – 2 dnů obarvit horní vrstvy kůže na hnědo. Při použití v kombinaci s Erythrulose je po 4 – 6 dnech dosaženo maximálního zhnědnutí. Přídavek pelargóniového oleje poskytuje přípravku příjemnou vůni a obsažený karamel způsobuje okamžité jemné zhnědnutí.

Použití: Po očištění pleti a eventuálně po peelingu naneste větší množství přípravku a dobře rozetřete. Používejte denně, dokud nedocílíte požadovaného odstínu zhnědnutí. K udržení zhnědnutí aplikaci opakujte každý druhý až třetí den. Po použití přípravku si okamžitě umyjte ruce, abyste zamezili znečištění dlaní.

Obsahuje: DHA, sorbitol, Erythrulose, karamel, vitamin E, panthenol, lecitin, pelargónie

Ingredients: Aqua, Caprylic / Capric Triglyceride, Propylene Glycol, Ethylhexyl Stearate, Cetyl Alcohol, Dihydroxyacetone, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Behenyl Alcohol, Glycerin, Pentylene Glycol, Erythrulose, Caramel, Capryl Glycol, Xanthan Gum, Tocopheryl Acetate, Panthenol, Lecithin, Geranium (Oil), Glyceryl Caprylate, Lactic Acid, Maltodextrin, Phenylpropanol, Alcohol, Myristyl Myristate, Citral, Geraniol, Linalool, Citronellol, Limonene

 

Jméno značky: Belico Derma Concept
Kategorie: Péče před, při a po slunění
Dostupnost: Pouze pro přihlášené

Medicínská biotechnologická kosmetika Belico je určena těm, kteří hledají kvalitní, účinnou a bezpečnou kosmetiku založenou na rostlinných složkách, obohacenou o moderní účinné látky ve vysokých koncentracích.

Kosmetické přípravky Belico obsahují převážně přírodní, v kůži běžně obsažené látky. Jsou založeny na přírodních produktech, bez obsahu kontroverzních chemikálií, parabenů, PEG, minerálních olejů, minerálních vosků a silikonů.
Namísto parfému, který je jedním z nejběžnějších alergenů, obsahují některé vybrané produkty éterické oleje. Většina přípravků je však zcela bez vonných látek. Tím se zvyšuje snášenlivost přípravků i velmi citlivou pletí a přípravky jsou z hlediska vůně pro obě pohlaví neutrální.
Přípravky Belico jsou neustále vyvíjeny. Tím je zaručeno, že odpovídají aktuálnímu nejvyššímu standardu!
 
Prodej kosmetiky Belico probíhá výhradně prostřednictvím kosmetických salonů a estetických center!
Tyto stránky slouží pouze pro informaci a jako objednávkové centrum našich salonů.
Zpět do obchodu