Zpět do obchodu

Registrace

Cleanser I

čistící krém
Obsah: 200 ml

Cleanser I

Kód: 1000

čistící krém
Obsah: 200 ml

Čistící mléka často obsahují výtažky z ropy, ty pak na pleti ulpívají. Tento jemný čistící krém obsahuje pouze vysoce kvalitní rostlinné oleje, jako jojobový a sezamový, které již během čištění o pokožku pečují a zanechávají ji čistou a vláčnou.
Přípravek je určen i na odlíčení očního make-upu.

Použití: Ráno a večer vmasírovat na suchou pleť a důkladně opláchnout vodou nebo omýt namočenou žínkou. Na závěr nanést BELICO LOTION.

Obsahuje: vitamín E, jojobobý olej, sezamový olej, ureu.


Ingredientes: Aqua, Caprylic / Capric Triglyceride, Pentylene Glycol, Butylene Glycol, Methyl Glucose Sesquistearate, Glyceryl Stearate, Tocopheryl Acetate, Buxus Chinensis, Sesamum Indicum Seed Oil, Urea, Stearyl Alcohol, Xanthan Gum

Jméno značky: Belico Derma Concept
Kategorie: Čištění pleti
Dostupnost: Pouze pro přihlášené

Medicínská biotechnologická kosmetika Belico je určena těm, kteří hledají kvalitní, účinnou a bezpečnou kosmetiku založenou na rostlinných složkách, obohacenou o moderní účinné látky ve vysokých koncentracích.

Kosmetické přípravky Belico obsahují převážně přírodní, v kůži běžně obsažené látky. Jsou založeny na přírodních produktech, bez obsahu kontroverzních chemikálií, parabenů, PEG, minerálních olejů, minerálních vosků a silikonů.
Namísto parfému, který je jedním z nejběžnějších alergenů, obsahují některé vybrané produkty éterické oleje. Většina přípravků je však zcela bez vonných látek. Tím se zvyšuje snášenlivost přípravků i velmi citlivou pletí a přípravky jsou z hlediska vůně pro obě pohlaví neutrální.
Přípravky Belico jsou neustále vyvíjeny. Tím je zaručeno, že odpovídají aktuálnímu nejvyššímu standardu!
 
Prodej kosmetiky Belico probíhá výhradně prostřednictvím kosmetických salonů a estetických center!
Tyto stránky slouží pouze pro informaci a jako objednávkové centrum našich salonů.
Zpět do obchodu