Zpět do obchodu

Registrace

Cleanser II

jemná čistící pěna
Obsah: 200 ml

Cleanser II

Kód: 1020

jemná čistící pěna
Obsah: 200 ml

Hojně pěnící přípravky často pleť vysušují. Proto tento jemný krémový pěnivý přípravek obsahuje extra jemnou směs tenzidů. Dále Aloe Vera a makadamiový olej, které pokožku hydratují a zvláčňují. CLEANSER II je určen pro normální až mastnou pleť, ideální pro důkladné vyčištění pleti.


Použití: Přípravek napěňte v mokrých rukou a rozmasírujte po obličeji. Po té důkladně opláchněte vodou nebo omyjte namočenou žínkou. Na závěr nanést BELICO LOTION.

Obsahuje: Aloe Vera, jemnou směs tenzidů bez PEG, Tea Tree olej, makadamiový olej

Ingredientes: Aqua, Aloe Barbadensis Gel, Sodium Cocoamphoacetate, Glycerin, Pentylene Glycol, Lauryl Glucoside, Decyl Glucoside, Butylene Glycol, Acrylates Copolymer, Coco-Betaine, Betaine Monohydrate, Sodium Cocoyl Glutamate, Sodium Lauryl Glucose Carboxylate, Ethylhexylglycerin, Centella Asiatica (Leaf) Extract, Melaleuca Alternifolia (Oil), Macadamia Ternifolia Seed Oil (Nut Oil), Citric Acid, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Limonene

Jméno značky: Belico Derma Concept
Kategorie: Čištění pleti
Dostupnost: Pouze pro přihlášené

Medicínská biotechnologická kosmetika Belico je určena těm, kteří hledají kvalitní, účinnou a bezpečnou kosmetiku založenou na rostlinných složkách, obohacenou o moderní účinné látky ve vysokých koncentracích.

Kosmetické přípravky Belico obsahují převážně přírodní, v kůži běžně obsažené látky. Jsou založeny na přírodních produktech, bez obsahu kontroverzních chemikálií, parabenů, PEG, minerálních olejů, minerálních vosků a silikonů.
Namísto parfému, který je jedním z nejběžnějších alergenů, obsahují některé vybrané produkty éterické oleje. Většina přípravků je však zcela bez vonných látek. Tím se zvyšuje snášenlivost přípravků i velmi citlivou pletí a přípravky jsou z hlediska vůně pro obě pohlaví neutrální.
Přípravky Belico jsou neustále vyvíjeny. Tím je zaručeno, že odpovídají aktuálnímu nejvyššímu standardu!
 
Prodej kosmetiky Belico probíhá výhradně prostřednictvím kosmetických salonů a estetických center!
Tyto stránky slouží pouze pro informaci a jako objednávkové centrum našich salonů.
Zpět do obchodu