Zpět do obchodu

Registrace

Compact Powder I

transparentní pudr v kompaktním balení

Obsah: 10 g

Compact Powder I

Kód: 3140

transparentní pudr v kompaktním balení

Obsah: 10 g

Belico kompaktní pudr fixuje  Belico make-up, takže pleť vypadá svěže, hedvábně jemně a matně po celý den, aniž by docházelo k vysoušení pokožky nebo ucpání pórů. Pro protizánětlivé a ochranné vlastnosti je ideální i pro nečistou pleť.

Použití: Po ošetření obličeje nebo Belico make-upu štětcem rovnoměrně naneste na kůži vatovým tamponem nebo houbičkou.

Obsahuje: kaolin, křemelinu, extrakt z červených řas, slunečnicový olej, rozmarýn, přírodní barviva

Ingredients: Kaolin, Mica, Caprylic/Capric Triglyceride, Tapioca Starch, Magnesium Stearate, Silica, Glyceryl Caprylate, Lithothamnium Calcareum Extract, Benzyl Alcohol, Mannitol, Diatomaceous Earth, Helianthus Annuus Seed Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Zinc Sulfate, CI 77491, CI 77891, CI 77492, CI 77499

Jméno značky: Belico Derma Concept
Kategorie: Péče o pleť
Dostupnost: Pouze pro přihlášené

Medicínská biotechnologická kosmetika Belico je určena těm, kteří hledají kvalitní, účinnou a bezpečnou kosmetiku založenou na rostlinných složkách, obohacenou o moderní účinné látky ve vysokých koncentracích.

Kosmetické přípravky Belico obsahují převážně přírodní, v kůži běžně obsažené látky. Jsou založeny na přírodních produktech, bez obsahu kontroverzních chemikálií, parabenů, PEG, minerálních olejů, minerálních vosků a silikonů.
Namísto parfému, který je jedním z nejběžnějších alergenů, obsahují některé vybrané produkty éterické oleje. Většina přípravků je však zcela bez vonných látek. Tím se zvyšuje snášenlivost přípravků i velmi citlivou pletí a přípravky jsou z hlediska vůně pro obě pohlaví neutrální.
Přípravky Belico jsou neustále vyvíjeny. Tím je zaručeno, že odpovídají aktuálnímu nejvyššímu standardu!
 
Prodej kosmetiky Belico probíhá výhradně prostřednictvím kosmetických salonů a estetických center!
Tyto stránky slouží pouze pro informaci a jako objednávkové centrum našich salonů.
Zpět do obchodu