Zpět do obchodu

Registrace

Concentrate I

koncentrát účinných látek - zpevňující 

Obsah: 15 ml

Concentrate I

Kód: 1500

koncentrát účinných látek - zpevňující 

Obsah: 15 ml

Dodává pleti specifické peptidy, které podporují tvorbu kolagenu v kůži. Pleť získá pevnost a hloubka vrásek může být významně snížena. Aktivní látky z ječmene a rutin inhibují tvorbu volných radikálů, které jsou z velké části zodpovědné za proces stárnutí. Pleť znovu získá svou schopnost regenerace a vypadá mladě.

Použití: Podle potřeby, po celý rok nebo několikrát za rok, aplikujte jako kúru nebo dle potřeby - nejlépe po nanesení BELICO BASIC CARE. Poté použijte masku nebo krém.

Obsahuje: extrakt z meduňky lékařské, mattrixpeptidy, extrakt z ječmene, rutin

Ingredientes: Aqua, Butylene Glycol, Pentylene Glycol, Glycerin, Melissa Officinalis Leaf Extract, Palmitoyl Oligopeptide, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Hordeum Disticum Extract, Disodium Rutinyl Disulfate, Carbomer, Xanthan Gum, Potassium Sorbate, Coco Glucoside

Jméno značky: Belico Derma Concept
Kategorie: Séra a koncentráty účinných látek
Dostupnost: Pouze pro přihlášené

Medicínská biotechnologická kosmetika Belico je určena těm, kteří hledají kvalitní, účinnou a bezpečnou kosmetiku založenou na rostlinných složkách, obohacenou o moderní účinné látky ve vysokých koncentracích.

Kosmetické přípravky Belico obsahují převážně přírodní, v kůži běžně obsažené látky. Jsou založeny na přírodních produktech, bez obsahu kontroverzních chemikálií, parabenů, PEG, minerálních olejů, minerálních vosků a silikonů.
Namísto parfému, který je jedním z nejběžnějších alergenů, obsahují některé vybrané produkty éterické oleje. Většina přípravků je však zcela bez vonných látek. Tím se zvyšuje snášenlivost přípravků i velmi citlivou pletí a přípravky jsou z hlediska vůně pro obě pohlaví neutrální.
Přípravky Belico jsou neustále vyvíjeny. Tím je zaručeno, že odpovídají aktuálnímu nejvyššímu standardu!
 
Prodej kosmetiky Belico probíhá výhradně prostřednictvím kosmetických salonů a estetických center!
Tyto stránky slouží pouze pro informaci a jako objednávkové centrum našich salonů.
Zpět do obchodu