Zpět do obchodu

Registrace

Concentrate III

koncentrát účinných látek proti kuperóze

Obsah: 15 ml

Concentrate III

Kód: 1540

koncentrát účinných látek proti kuperóze

Obsah: 15 ml

Kombinace složek Biophytex ® a ™ Phytotonine (mají zpevňující účinek na cévní stěnu a redukují průtok krve v kapilárách) v nejvyšších dávkách snižuje zarudnutí a brání progresi kuperózy.

Použití: Podle potřeby, po celý rok nebo několikrát za rok, aplikujte jako kúru nebo dle potřeby - nejlépe po nanesení BELICO BASIC CARE. Poté použijte masku nebo krém.

Obsahuje: komplexy účinných látek Biophytex ® a ™ Phytotonine

Ingredientes: Aqua, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Pentylene Glycol, Ruscus Aculeatus Root Extract, Panthenol, Centella Asiatica (Leaf) Extract, Arnica Montana Flower Extract, Cupressus Sempervirens Seed Extract, Polygonum Multiflorum Extract, Aesculus Hippocastanum Seed Extract, Calendula Officinalis Flower Extract, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Yeast Protein, Ethylhexylglycerin, Xanthan Gum, Ammonium Glycyrrhizate, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Citric Acid, Potassium Sorbate

Jméno značky: Belico Derma Concept
Kategorie: Séra a koncentráty účinných látek
Dostupnost: Pouze pro přihlášené

Medicínská biotechnologická kosmetika Belico je určena těm, kteří hledají kvalitní, účinnou a bezpečnou kosmetiku založenou na rostlinných složkách, obohacenou o moderní účinné látky ve vysokých koncentracích.

Kosmetické přípravky Belico obsahují převážně přírodní, v kůži běžně obsažené látky. Jsou založeny na přírodních produktech, bez obsahu kontroverzních chemikálií, parabenů, PEG, minerálních olejů, minerálních vosků a silikonů.
Namísto parfému, který je jedním z nejběžnějších alergenů, obsahují některé vybrané produkty éterické oleje. Většina přípravků je však zcela bez vonných látek. Tím se zvyšuje snášenlivost přípravků i velmi citlivou pletí a přípravky jsou z hlediska vůně pro obě pohlaví neutrální.
Přípravky Belico jsou neustále vyvíjeny. Tím je zaručeno, že odpovídají aktuálnímu nejvyššímu standardu!
 
Prodej kosmetiky Belico probíhá výhradně prostřednictvím kosmetických salonů a estetických center!
Tyto stránky slouží pouze pro informaci a jako objednávkové centrum našich salonů.
Zpět do obchodu