Zpět do obchodu

Registrace

Concentrate IV

koncentrát účinných látek na podrážděnou pleť, která potřebuje regeneraci

Obsah: 15 ml

Concentrate IV

Kód: 1560

koncentrát účinných látek na podrážděnou pleť, která potřebuje regeneraci

Obsah: 15 ml

Účinné látky z hroznů révy, echium a Aloe vera působí proti svědění a podráždění kůže. Madecassoside podporuje optimální regeneraci kožní bariéry, podporuje syntézu kolagenu, a proto je považován za vynikající anti-aging složku. Madecassoside také pomáhá regulovat tvorbu nových buněk a je vhodný zejména pro šupinatou a hrubou kůži.

Použití: Podle potřeby, po celý rok nebo několikrát za rok, aplikujte jako kúru nebo dle potřeby - nejlépe po nanesení BELICO BASIC CARE. Poté použijte masku nebo krém.

Obsahuje: Aloe vera gel, Madecassoside, výtažek z révy, Echium, Panthenol, slunečnicový olej

Ingredientes: Aqua, Aloe Barbadensis Gel, Butylene Glycol, Octyldodecanol, Pentylene Glycol, Madecassoside, Cardiospermum Haliacabum Extract, Echium Plantagineum, Panthenol, Helianthus Annuus Seed Oil, Xanthan Gum, Citric Acid, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate

Jméno značky: Belico Derma Concept
Kategorie: Séra a koncentráty účinných látek
Dostupnost: Pouze pro přihlášené

Medicínská biotechnologická kosmetika Belico je určena těm, kteří hledají kvalitní, účinnou a bezpečnou kosmetiku založenou na rostlinných složkách, obohacenou o moderní účinné látky ve vysokých koncentracích.

Kosmetické přípravky Belico obsahují převážně přírodní, v kůži běžně obsažené látky. Jsou založeny na přírodních produktech, bez obsahu kontroverzních chemikálií, parabenů, PEG, minerálních olejů, minerálních vosků a silikonů.
Namísto parfému, který je jedním z nejběžnějších alergenů, obsahují některé vybrané produkty éterické oleje. Většina přípravků je však zcela bez vonných látek. Tím se zvyšuje snášenlivost přípravků i velmi citlivou pletí a přípravky jsou z hlediska vůně pro obě pohlaví neutrální.
Přípravky Belico jsou neustále vyvíjeny. Tím je zaručeno, že odpovídají aktuálnímu nejvyššímu standardu!
 
Prodej kosmetiky Belico probíhá výhradně prostřednictvím kosmetických salonů a estetických center!
Tyto stránky slouží pouze pro informaci a jako objednávkové centrum našich salonů.
Zpět do obchodu