Zpět do obchodu

Registrace

Concentrate V

koncentrát účinných látek pro nečistou a mastnou pleť

Obsah: 15 ml

Concentrate V

Kód: 1580

koncentrát účinných látek pro nečistou a mastnou pleť

Obsah: 15 ml

Regulační komplex účinných látek může snížit nadměrnou produkci kožního mazu. V kombinaci s tea tree olejem a propolisem podporuje přírodní flóru kůže, takže se kůže může lépe sama bránit proti nadměrné kolonizaci bakterií. U sklonu k akné a černým tečkám doporučujeme kombinované použití s CONCENTRATE VII.

Použití: Podle potřeby, po celý rok nebo několikrát za rok, aplikujte jako kúru nebo dle potřeby - nejlépe po nanesení BELICO BASIC CARE. Poté použijte masku nebo krém.

Obsahuje: arganový olej, palmový extrakt, sezamový olej, propolis, tea tree olej, levanduli, extrakt z lipového květu, manukový  olej

Ingredientes: Aqua, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Pentylene Glycol, Argania Spinosa (Kernel Oil), Serenoa Serrulata (Extract), Sesamum Indicum Seed Oil, Propolis (Cera), Melaleuca Alternifolia (Oil), Lavandula Angustifolia (Herb) Oil, Tilia Cordata (Extract), Leptospermum Scoparium Oil, Glucose, Xanthan Gum, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Geraniol, Linalool, Limonene

Jméno značky: Belico Derma Concept
Kategorie: Séra a koncentráty účinných látek
Dostupnost: Pouze pro přihlášené

Medicínská biotechnologická kosmetika Belico je určena těm, kteří hledají kvalitní, účinnou a bezpečnou kosmetiku založenou na rostlinných složkách, obohacenou o moderní účinné látky ve vysokých koncentracích.

Kosmetické přípravky Belico obsahují převážně přírodní, v kůži běžně obsažené látky. Jsou založeny na přírodních produktech, bez obsahu kontroverzních chemikálií, parabenů, PEG, minerálních olejů, minerálních vosků a silikonů.
Namísto parfému, který je jedním z nejběžnějších alergenů, obsahují některé vybrané produkty éterické oleje. Většina přípravků je však zcela bez vonných látek. Tím se zvyšuje snášenlivost přípravků i velmi citlivou pletí a přípravky jsou z hlediska vůně pro obě pohlaví neutrální.
Přípravky Belico jsou neustále vyvíjeny. Tím je zaručeno, že odpovídají aktuálnímu nejvyššímu standardu!
 
Prodej kosmetiky Belico probíhá výhradně prostřednictvím kosmetických salonů a estetických center!
Tyto stránky slouží pouze pro informaci a jako objednávkové centrum našich salonů.
Zpět do obchodu