Zpět do obchodu

Registrace

Concentrate VI

koncentrát účinných látek proti pigmentovým skvrnám

Obsah: 15 ml

Concentrate VI

Kód: 1600

koncentrát účinných látek proti pigmentovým skvrnám

Obsah: 15 ml

Nové biosyntetické aktivní složky Alpha Arbutin & Melanox mají bělicí vlastnosti. Vysoké dávky vitaminu C synergicky podporují tento účinek a příznivě působí na světlem vyvolané stárnutí kůže. Ošetřovaná oblast kůže se jeví během několika týdnů viditelně světlejší. Podmínkou je používání odpovídajícího UV filtru.

Použití: Podle potřeby, po celý rok nebo několikrát za rok, aplikujte jako kúru nebo dle potřeby - nejlépe po nanesení BELICO BASIC CARE. Poté použijte masku nebo krém.

Obsahuje: vitamín C, Alpha Arbutin, Melanox, kyselina hyaluronovou, Panthenol, extrakt z bílého čaje.

Ingredientes: Aqua, Butylene Glycol, Pentylene Glycol, Ascorbyl Glucoside, Alpha Arbutin, Mannitol, Sodium Hyaluronate, Panthenol, Camelia Sinensis Leaf Extract, Waltheria Indica Leaf Extract, Ferulic Acid, Sodium Gluconate, Dextrin, Carbomer, Propylene Glycol, Ethylhexylglycerin, Sodium Citrate, Citric Acid

Jméno značky: Belico Derma Concept
Kategorie: Séra a koncentráty účinných látek
Dostupnost: Pouze pro přihlášené

Medicínská biotechnologická kosmetika Belico je určena těm, kteří hledají kvalitní, účinnou a bezpečnou kosmetiku založenou na rostlinných složkách, obohacenou o moderní účinné látky ve vysokých koncentracích.

Kosmetické přípravky Belico obsahují převážně přírodní, v kůži běžně obsažené látky. Jsou založeny na přírodních produktech, bez obsahu kontroverzních chemikálií, parabenů, PEG, minerálních olejů, minerálních vosků a silikonů.
Namísto parfému, který je jedním z nejběžnějších alergenů, obsahují některé vybrané produkty éterické oleje. Většina přípravků je však zcela bez vonných látek. Tím se zvyšuje snášenlivost přípravků i velmi citlivou pletí a přípravky jsou z hlediska vůně pro obě pohlaví neutrální.
Přípravky Belico jsou neustále vyvíjeny. Tím je zaručeno, že odpovídají aktuálnímu nejvyššímu standardu!
 
Prodej kosmetiky Belico probíhá výhradně prostřednictvím kosmetických salonů a estetických center!
Tyto stránky slouží pouze pro informaci a jako objednávkové centrum našich salonů.
Zpět do obchodu