Zpět do obchodu

Registrace

Concentrate VII

koncentrát účinných látek při nečisté a hrubé pleti

Obsah: 15 ml

Concentrate VII

Kód: 1620

koncentrát účinných látek při nečisté a hrubé pleti

Obsah: 15 ml

Jednoduché peelingové látky, jako je kyselina salicylová, způsobují snížení nerovností pleti a omezují výskyt černých teček. Aktivní komplex z kořene lékořice, jitrocelového extraktu a cesmíny snižuje zánět a pupínky se hojí rychleji. Za účelem dosažení rychlého zlepšení vzhledu pleti doporučujeme kombinované použití s Concentrate V.

Použití: Podle potřeby, po celý rok nebo několikrát za rok, aplikujte jako kúru nebo dle potřeby - nejlépe po nanesení BELICO BASIC CARE. Poté použijte masku nebo krém.

Obsahuje: Sorbitol, ureu, jitrocel, kořen lékořice, extrakt vilínu, vitamín A, kyselinu salicylovou, alkohol, cesmínu, meduňku

Ingredientes: Aqua, Pentylene Glycol, Decyl Oleate, Sorbitol, Butylene Glycol, Cetyl Alcohol, Glycerin, Myristyl Alcohol, Alcohol, Lauryl Glucoside, Polyglyceryl-2 Dipolyhydroxystearate, Propylene Glycol, Urea, Plantago Lanceolata Leaf Extract, Glycyrrhiza Glabra (Root) Extract, Hamamelis Virginiana Witch Hazel Extract, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Sodium Salicylate, Xanthan Gum, Salicylic Acid, Mahonia Aquifolium Root Extract, Helianthus Annuus Seed Oil, Melissa Officinalis Leaf Extract, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Denatonium Benzoate, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate

Jméno značky: Belico Derma Concept
Kategorie: Séra a koncentráty účinných látek
Dostupnost: Pouze pro přihlášené

Medicínská biotechnologická kosmetika Belico je určena těm, kteří hledají kvalitní, účinnou a bezpečnou kosmetiku založenou na rostlinných složkách, obohacenou o moderní účinné látky ve vysokých koncentracích.

Kosmetické přípravky Belico obsahují převážně přírodní, v kůži běžně obsažené látky. Jsou založeny na přírodních produktech, bez obsahu kontroverzních chemikálií, parabenů, PEG, minerálních olejů, minerálních vosků a silikonů.
Namísto parfému, který je jedním z nejběžnějších alergenů, obsahují některé vybrané produkty éterické oleje. Většina přípravků je však zcela bez vonných látek. Tím se zvyšuje snášenlivost přípravků i velmi citlivou pletí a přípravky jsou z hlediska vůně pro obě pohlaví neutrální.
Přípravky Belico jsou neustále vyvíjeny. Tím je zaručeno, že odpovídají aktuálnímu nejvyššímu standardu!
 
Prodej kosmetiky Belico probíhá výhradně prostřednictvím kosmetických salonů a estetických center!
Tyto stránky slouží pouze pro informaci a jako objednávkové centrum našich salonů.
Zpět do obchodu