Zpět do obchodu

Registrace

Cover Stick

krycí tyčinky (korektory)

Obsah: 4g

Cover Stick

Kód: 3440

krycí tyčinky (korektory)

Obsah: 4g

Krycí tyčinky Cover Stick jsou určeny pro zakrytí nedokonalostí pleti. Ať už se jedná o tmavé kruhy pod očima nebo akné, vykouzlí krásnou, rovnoměrnou pleť.

Použití: COVER STICK aplikujte na postižené místo, poté jemně vklepejte a rozetřete prstem směrem ven, aby byl výsledný efekt přirozený. Rovněž mějte na paměti, že dříve použité přípravky péče o pleť a oční okolí musí být před nanesením Cover Stick vstřebány!


Obsahuje: včelí vosk, lecitin, vitamín E + C, titanová běloba, přírodní pigmenty

Ingredients: Octyldodecanol, Caprylic / Capric Triglyceride, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Cera Alba, Hydrogenated Castor Oil, Cetyl Palmitate, Ricinus Communis Seed Oil, Lecithin, Tocopherol, Glyceryl Stearate, Ascorbyl Palmitate, Glyceryl Oleate, Citric Acid, může obsahovat: Mica, CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 77499

Jméno značky: Belico Derma Concept
Kategorie: Dekorativní kosmetika

Zvolte variantu

Odstín: I
Pouze pro přihlášené | 3440
Odstín: II
Pouze pro přihlášené | 3460

Medicínská biotechnologická kosmetika Belico je určena těm, kteří hledají kvalitní, účinnou a bezpečnou kosmetiku založenou na rostlinných složkách, obohacenou o moderní účinné látky ve vysokých koncentracích.

Kosmetické přípravky Belico obsahují převážně přírodní, v kůži běžně obsažené látky. Jsou založeny na přírodních produktech, bez obsahu kontroverzních chemikálií, parabenů, PEG, minerálních olejů, minerálních vosků a silikonů.
Namísto parfému, který je jedním z nejběžnějších alergenů, obsahují některé vybrané produkty éterické oleje. Většina přípravků je však zcela bez vonných látek. Tím se zvyšuje snášenlivost přípravků i velmi citlivou pletí a přípravky jsou z hlediska vůně pro obě pohlaví neutrální.
Přípravky Belico jsou neustále vyvíjeny. Tím je zaručeno, že odpovídají aktuálnímu nejvyššímu standardu!
 
Prodej kosmetiky Belico probíhá výhradně prostřednictvím kosmetických salonů a estetických center!
Tyto stránky slouží pouze pro informaci a jako objednávkové centrum našich salonů.
Zpět do obchodu