Zpět do obchodu

Registrace

Effect A.G.E. Code

sérum pro obnovu pružnosti a pevnosti pleti

Obsah: 15 ml

Effect A.G.E. Code

Kód: 1753

sérum pro obnovu pružnosti a pevnosti pleti

Obsah: 15 ml

Obsahuje: ProdiziaTM, Effipulp®

Účinky
Kromě vnějších vlivů, jako je sluneční světlo, jemný prach nebo tabákový kouř, je glykace jednou z hlavních příčin vnitřního stárnutí pokožky. Glykace znamená "cukernatění" a ve skutečnosti je tento jev silně spojen s výživou. Pokud je hladina cukru v krvi často zvýšena, mohou se bílkoviny vázat s molekulami cukru. Vznikají chemické sloučeniny nazývané Advanced Glycation End Products (A.G.E.). Ty vedou k zánětlivým reakcím v kůži. Výsledkem je snížená síla a pružnost a zvýšená tvorba vrásek. Produkty glykace se mohou srážet v kůži a působí její nažloutlou, nezdravou barvu. Přípravek A.G.E. CODE účinně působí proti těmto reakcím v kůži. Kromě toho zvyšuje vlhkost pokožky a také má antioxidační účinky.
Prodizia™ působí efektivně jako antioxidant, brání negativnímu působení glykace, chrání proteiny v kůži, dokáže proteiny- bílkoviny- reparovat. Přírodní extrakt hedvábného stromu z Persie výrazně redukuje známky únavy kůže, zejména kruhy a otoky kolem očí, brání dalším známkám nezdravé pleti. Kromě toho posiluje lokální kožní antioxidační systém.
Effipulp® je inovativní multi-aktivní složka založená na peptidech z avokáda. Studie ukazují, že stimuluje vlastní systézu kyseliny hyaluronové, zvlhčuje a obnovuje objem v kůži, která je stresována a dehydratována vnitřními i vnějšími faktory. Horní vrstvy kůže jsou zesíleny, kůže je na pohled vypnutá a vyplněná zevnitř. Svojí detoxikační schopností podporuje vlastní systém pokožky, který opravuje proteiny poškozené oxidačním stresem.

Určeno pro
každý typ pleti, zejména pro pleť, která působí povadlým a unaveným dojmem. Používá se ráno a večer denně či v kúře po použití Belico Lotion. Po té naneste denní péči Belico.

Způsob použití:
Zdravá strava, spousta pohybu a správná péče - ale někdy musíte sáhnout hlouběji do sáčku triků, aby se kůže mohla dostat do kondice. Kromě denní péče o pleť A.G.E. CODE s vysokými dávkami účinných komplexů přináší zvýšení detoxikačního účinku.

Obsažená složka Prodizia ™ podporuje viditelné snížení příznaků únavy, jako jsou oční kruhy, otoky, mdlá pleť a unavené obličejové rysy. Chrání kůži před poškozením v důsledku glykace a napravuje ho. Podporuje speciální detoxikační systémy (Glyoxaláza, proteazom) a uchovává intaktní mikrokapilární systém.

Ingredients 
AquaPropanediol, Butylene GlycolPentylene Glycol, Glycerin, Albizia Julibrissin Bark Extract, Panthenol, Polyacrylate Crosspolymer-6, Gersea Gratissima (avocadoFruit Extract, Maltodextrin, Sodium LactateLactic Acid, Citric Acid, Sodium PCA, Arginine, Aspartic Acid, PCA, Glycine, Alanine, Serine, Valine, Proline, Threonine, Isoleucine, Histidine, PhenylalaninePotassium SorbateSodium Benzoate  

Jméno značky: Belico Derma Concept
Kategorie: Séra a koncentráty účinných látek
Dostupnost: Pouze pro přihlášené

Medicínská biotechnologická kosmetika Belico je určena těm, kteří hledají kvalitní, účinnou a bezpečnou kosmetiku založenou na rostlinných složkách, obohacenou o moderní účinné látky ve vysokých koncentracích.

Kosmetické přípravky Belico obsahují převážně přírodní, v kůži běžně obsažené látky. Jsou založeny na přírodních produktech, bez obsahu kontroverzních chemikálií, parabenů, PEG, minerálních olejů, minerálních vosků a silikonů.
Namísto parfému, který je jedním z nejběžnějších alergenů, obsahují některé vybrané produkty éterické oleje. Většina přípravků je však zcela bez vonných látek. Tím se zvyšuje snášenlivost přípravků i velmi citlivou pletí a přípravky jsou z hlediska vůně pro obě pohlaví neutrální.
Přípravky Belico jsou neustále vyvíjeny. Tím je zaručeno, že odpovídají aktuálnímu nejvyššímu standardu!
 
Prodej kosmetiky Belico probíhá výhradně prostřednictvím kosmetických salonů a estetických center!
Tyto stránky slouží pouze pro informaci a jako objednávkové centrum našich salonů.
Zpět do obchodu