Zpět do obchodu

Registrace

Effect Ceramide Booster

sérum pro zklidnění pleti a uchování hydratace

Obsah: 15 ml

 

Effect Ceramide Booster

Kód: 1750

sérum pro zklidnění pleti a uchování hydratace

Obsah: 15 ml

 

Obsahuje:  Ceramide III, Revidral , Glycerinester vitamínu F, Glyceryl Linoleate

Účinky
Jedna z nejdůležitějších vlastností kůže je obrana proti zevním škodlivým vlivům (bakterie, viry nebo další zevní škodliviny). Kromě toho kůže chrání organismus proti nadměrné ztrátě vody. Tuto funkci zastává kožní barierou, což je směs keratinocytů a lipidů jako jsou např. cholesterol a ceramidy. Jestliže je tato barierová funkce kůže oslabena sníženou kvalitou nebo množstvím těchto ochranných lipidů, dochází k přecitlivělosti proti zevním faktorů jakož i ke zvýšeným ztrátám vody, z čehož vzniká suchá kůže. Přípravek CERAMIDE BOOSTER posiluje prokazatelně barierovou funkci kůže zevnitř hlavně tím, že podporuje tvorbu barierových lipidů a tím následně dochází k efektivnějšímu zadržování vlhkosti v pleti.
Ceramidy jsou základní částí epidermální barierové vrstvy, kterou tvoří společně s cholesterolem a mastnými kyselinami. Hovoří se o nich jako o maltě, která spojuje jednotlivé cihly v modelu cihlové barierové stavby zevní vrstvy kůže. Ceramidy III jsou kůži identickými Ceramidy, které doplní chybějící kožní lipidy a kůži tak posílí. Díky tomu jsou zredukovány ztráty kožní vlhkosti i podráždění. Kůže je hladší, vláčnější, jemnější a posílená.
Patentovaná účinná látka Revidrat™ vyrovnává vodní a lipidovou rovnováhu epidermis stimulací klíčových enzymů podílejících se na syntéze přírodních zvlhčujících faktorů (NMF) a lipidů bariérové vrstvy.

Glycerynester vitamínu F je komplex esenciálních mastných kyselin. Významný je zejména vysoký obsah linoleové kyseliny. Je získáván z rostlinných olejů, především podzemnicového, sójového a řepkového. Vykazuje také antibakteriální účinnost. Linolová kyselina je součástí přirozené zevní lipidové bariéry a je velmi dobře snášena. Působí také proti zdrsnění a i proti zvýšení křehkosti kůže.
Glyceryl Linoleate a glyceridy mastných kyselin jsou emulgátory získané z přírodních rostlinných olejů. Pomáhají kůži vyhladit, činí ji vláčnou a zlepšují dobré vnímání vlastní pleti..
Určeno pro: 
náročnou a podrážděnou pokožku se sklonem k zarudnutí, hlavně v zimě buď k dennímu užívání či jako kúra. V zimě je kůže zvláště namáhaná, podrážděná a vysušovaná. Možno použít k prevenci lomivých vlasů, zvýšené citlivosti pleti i k předejití křehké a zhrubělé kůže.

Návod k použití
Aplikujte ráno a večer dlouhodobě nebo jako kúru. Přípravek zlepšuje vodní a lipidovou rovnováhu v epidermis. Přípravek je vhodné kombinovat s BASIC CARE II.

 Ingredients: Olus Oil, Glyceryl Oleate Citrate, Ethylhexyl Palmitate, Glyceryl Linoleate, Caprylic/Capric Triglyceride, Ceramide NP, Glyceryl Linolenate, Sorbitan Oleate, Sorbitan Laurate, Myristyl Malate Phosphonic Acid  

Jméno značky: Belico Derma Concept
Kategorie: Séra a koncentráty účinných látek
Dostupnost: Pouze pro přihlášené

Medicínská biotechnologická kosmetika Belico je určena těm, kteří hledají kvalitní, účinnou a bezpečnou kosmetiku založenou na rostlinných složkách, obohacenou o moderní účinné látky ve vysokých koncentracích.

Kosmetické přípravky Belico obsahují převážně přírodní, v kůži běžně obsažené látky. Jsou založeny na přírodních produktech, bez obsahu kontroverzních chemikálií, parabenů, PEG, minerálních olejů, minerálních vosků a silikonů.
Namísto parfému, který je jedním z nejběžnějších alergenů, obsahují některé vybrané produkty éterické oleje. Většina přípravků je však zcela bez vonných látek. Tím se zvyšuje snášenlivost přípravků i velmi citlivou pletí a přípravky jsou z hlediska vůně pro obě pohlaví neutrální.
Přípravky Belico jsou neustále vyvíjeny. Tím je zaručeno, že odpovídají aktuálnímu nejvyššímu standardu!
 
Prodej kosmetiky Belico probíhá výhradně prostřednictvím kosmetických salonů a estetických center!
Tyto stránky slouží pouze pro informaci a jako objednávkové centrum našich salonů.
Zpět do obchodu