Zpět do obchodu

Registrace

Effect Eye Contour

buňky obnovující, zpevňující a vyhlazující gel pro péči o oční okolí bez obsahu tuků

Obsah: 15 ml

Effect Eye Contour

Kód: 1327

buňky obnovující, zpevňující a vyhlazující gel pro péči o oční okolí bez obsahu tuků

Obsah: 15 ml

Beautifeye ™ je moderní aktivní složka navržená speciálně pro potřeby očního okolí. Obsahuje kombinaci rostlinných extraktů u níž bylo prokázáno, že jemně zvedá horní víčko a viditelně snižuje vrásky v rohu oka (kohoutí stopy). Díky mikrovaskulárnímu posilování a aktivaci vlastního detoxikačního systému pokožky zlepšuje tmavé kruhy a otoky kolem očí, a tím působí proti unavenému vzhledu.
Tento inovativní gel pro péči o oční okolí je zcela bez tuku, intenzivně dodává očnímu okolí vlhkost a je vhodný i pro velmi citlivou a tenkou pleť. Díky kombinaci aktivních složek - liposomálně zapouzdřené kyselině hyaluronové s vysokou molekulovou hmotností a liposomálně zapouzdřenému extraktu z kmenových buněk jablek, v ceramidech zapouzdřené kyselině hyaluronové s extraktem ze zrna ječmene a Beautifeye ™ můžete ihned po nanesení pocítit, že je pokožka lépe hydratovaná a hladší!

Použití: ráno a večer bezprostředně po nanesení BASIC CARE naneste na oční okolí (včetně horního nepohyblivého víčka) a jemně vklepejte.


Obsahuje: BeautifeyeTM, lipozomálně zapouzdřený extrakt z kmenových buněk jablek, lipozomy HA (lipozomálně zapouzdřená kyselina hyaluronová), Dermofill (v Ceramidech zapouzdřená kyselina hyaluronová)

Ingredients: Aqua, Rosa Damascena Flower Water, Pentylene Glycol, Glycerin, Alcohol, Albizia Julibrissin Bark Extract, Carbomer, Panthenol, Caprylyl Glycol, Lecithin, Sodium Hydroxide, Xanthan Gum, Isomalt, Glycosphingolipids, Hordeum Vulgare (Barley) Extract / Extrait D'Orge, Dipropylene Glycol, Glyceryl Caprylate, Allantoin, Sodium Hyaluronate, Potassium Phosphate, Citric Acid, Sodium Benzoate, Malus Domestica Fruit Cell Culture Extract, Darutoside

Jméno značky: Belico Derma Concept
Kategorie: Péče o oční okolí a rty
Dostupnost: Pouze pro přihlášené

Medicínská biotechnologická kosmetika Belico je určena těm, kteří hledají kvalitní, účinnou a bezpečnou kosmetiku založenou na rostlinných složkách, obohacenou o moderní účinné látky ve vysokých koncentracích.

Kosmetické přípravky Belico obsahují převážně přírodní, v kůži běžně obsažené látky. Jsou založeny na přírodních produktech, bez obsahu kontroverzních chemikálií, parabenů, PEG, minerálních olejů, minerálních vosků a silikonů.
Namísto parfému, který je jedním z nejběžnějších alergenů, obsahují některé vybrané produkty éterické oleje. Většina přípravků je však zcela bez vonných látek. Tím se zvyšuje snášenlivost přípravků i velmi citlivou pletí a přípravky jsou z hlediska vůně pro obě pohlaví neutrální.
Přípravky Belico jsou neustále vyvíjeny. Tím je zaručeno, že odpovídají aktuálnímu nejvyššímu standardu!
 
Prodej kosmetiky Belico probíhá výhradně prostřednictvím kosmetických salonů a estetických center!
Tyto stránky slouží pouze pro informaci a jako objednávkové centrum našich salonů.
Zpět do obchodu