Zpět do obchodu

Registrace

Effect Hydra Filler

sérum pro uchování/ obnovení svěžesti pleti

Obsah: 15 ml

Effect Hydra Filler

Kód: 1751

sérum pro uchování/ obnovení svěžesti pleti

Obsah: 15 ml

Obsahuje: Pentavitin®,  DayMoist CLR™,  Panthenol,  kyselinu hyaluronovou

Účinky
Voda je jednou z nejdůležitějších součástí naší pokožky. I mírná ztráta vlhkosti vede k pocitu napětí. Kvůli vlivům prostředí, jako je vítr, opalování, extrémní teploty, ale také klimatizace a nesprávné čisticí prostředky, stejně jako horké nebo dlouhé koupele, ztrácí kůže masivně vodu. Výsledkem je viditelný nedostatek vlhkosti v rohové vrstvě. Snížení obsahu vody v horní vrstvě vede k abnormálnímu vyčerpání odumřelých kožních buněk. Výsledkem je viditelná suchost pokožky. Proti tomuto procesu působíme kyselinou hyaluronovou a Panthenolem, stejně jako dvěma inovativními účinnými látkami - Pentavitinem a DayMoist CLRTM. Sérum HYDRA FILLER tak dodává pokožce dlouhotrvající vlhkost, aby byla zase hladká a pružná.
Pentavitin® je hydratační látka na bázi polysaharidů. Tento kůži vlastní, originální komplex polysacharidů se váže na bílkoviny rohové vrstvy a tím zaručuje až 72 hodin trvající vlhkosti kůže. Prokazatelně zlepšuje bariérovovou funkci kůže, pleť je hladší a vláčnější. Působí zklidňujícím vlivem na kůži.

DayMoist CLR™ je synergický komplex látek z kukuřičného škrobu a cukrové řepy, který zvyšuje hydrataci v rohové vrstvě. Již po jediné aplikaci je dosaženo viditelného a trvalého zvýšení vlhkosti horních vrstev kůže. Z dlouhodobého hlediska podporuje DayMoist CLR ™ přírodní hydratační faktor (NMF) zvýšením koncentrace zvlhčujících faktorů.
Určeno pro každý typ pleti, která vykazuje nedostatek vlhkosti. Je možno jej aplikovat denně dlouhodobě, nebo jako kúru (zejména v letních měsících).

Návod k použití:
Unavená pleť, suchá, dehydratovaná kůže, zarudnutí - HYDRA FILLER zajišťuje rychlé zvýšení energie mezi těmito látkami. Zlepšuje strukturu pokožky, činí pleť jasnější a oživuje pokožku speciální směsí účinných látek. Současně dokonce i jednorázová aplikace zajišťuje dlouhodobé zvýšení obsahu vlhkosti po dobu až 24 hodin.
Doporučujeme kombinované použití v domácí péči i u přístrojové aplikace s přípravkem CONCENTRATE II, přípravky působí synergicky a jejich kombinací tedy dosáhnete ještě lepšího výsledku. 
Naneste po použití Belico Lotion. Po té naneste denní péči Belico.

Ingredients 
AquaPropanediolPentylene Glycol, Butylene GlycolSaccharide Isomerate, Glycerin, Panthenol, Hydrolyzed Corn Starch, Beta Vulgaris (BeetRoot ExtractPolyacrylate Crosspolymer-6, Sodium LactateSodium HyaluronateSodium Hydroxide, Citric Acid, Lactic Acid, Sodium CitratePotassium SorbateSodium Benzoate 

Jméno značky: Belico Derma Concept
Kategorie: Séra a koncentráty účinných látek
Dostupnost: Pouze pro přihlášené

Medicínská biotechnologická kosmetika Belico je určena těm, kteří hledají kvalitní, účinnou a bezpečnou kosmetiku založenou na rostlinných složkách, obohacenou o moderní účinné látky ve vysokých koncentracích.

Kosmetické přípravky Belico obsahují převážně přírodní, v kůži běžně obsažené látky. Jsou založeny na přírodních produktech, bez obsahu kontroverzních chemikálií, parabenů, PEG, minerálních olejů, minerálních vosků a silikonů.
Namísto parfému, který je jedním z nejběžnějších alergenů, obsahují některé vybrané produkty éterické oleje. Většina přípravků je však zcela bez vonných látek. Tím se zvyšuje snášenlivost přípravků i velmi citlivou pletí a přípravky jsou z hlediska vůně pro obě pohlaví neutrální.
Přípravky Belico jsou neustále vyvíjeny. Tím je zaručeno, že odpovídají aktuálnímu nejvyššímu standardu!
 
Prodej kosmetiky Belico probíhá výhradně prostřednictvím kosmetických salonů a estetických center!
Tyto stránky slouží pouze pro informaci a jako objednávkové centrum našich salonů.
Zpět do obchodu