Zpět do obchodu

Registrace

Effect Lift 3D Booster

sérum pro zpevnění a vyhlazení pleti - 3D

Obsah: 15 ml

Effect Lift 3D Booster

Kód: 1752

sérum pro zpevnění a vyhlazení pleti - 3D

Obsah: 15 ml

Obsahuje: Permalan, Matrixyl™ 3000, Gatuline® Expression, Panthenol, kyselinu hyaluronovou, Aloe Vera

Účinky:
Stárnutí kůže je dynamický proces, který je na kůži pozorovatelný cca od 30ti let věku. Je způsobeno zevními a vnitřními vlivy. Typickými příznaky jsou postupné známky ochablosti a zhrubělosti kůže, ztráta pevnosti a pružnosti kůže. Objevují se červené žilky a změny pigmentace. K tomu přibývají vrásky, které vznikají neustálou mimickou aktivitou podkožních svalů a namáháním jejich úponů. Díky inovativním aktivním složkám podporuje LIFT-3D BOOSTER regeneraci kolagenu a elastinu, účinně hydratuje, snižuje vrásky a viditelně působí proti známkám stárnutí.
Permalan je nová látka - přírodní polysacharid, který posiluje pokožku a trvale a intenzivně ji hydratuje. Díky okamžitému účinku jsou vrásky viditelně redukovány a vyplněny.
Matrixyl™ 3000 je patentovaná kombinace peptidů, která zpevňuje kůži a posiluje její elasticitu. Hustota a tloušťka kůže (dermis) jsou již po 8mi týdnech užívání zlepšeny. Vrásky se plní a viditelně se zmenšují.  Peptidy Matrixyl ™ 3000 působí jako tzv. messenger peptidy (matrikiny), které reagují s kožními receptory pro regulaci buněčné aktivity. Tak spouštějí vlastní opravné procesy pokožky a stimulují novotvorbu komponent extracelulární matrice, jako je kolagen a elastin.                                                                

Gatuline® Expression je přirozený, rostlinný produkt, který působí na bázi rostliny Acmella Oleracea. Dle studií vykazuje okamžité relaxační účinky na výrazové linie, jako jsou vrásky na čele nebo oční vrásky. Vrásky jsou vyhlazeny a přirozený vzhled je zachován.

Určeno pro: Zralou pleť se ztrátou pevnosti a pružnosti, předčasně zestárlou kůži s typickými vnějšími znaky stárnutí pokožky, pro všechny typy pleti.

LIFT-3D BOSTER podporuje aktivaci kůži vlastních regeneračních procesů, zvláště v oblastech, které jsou citlivé na UV záření, dále chrání oblasti kožních papil, vyhlazuje vrásky, zlepšuje elasticitu a napětí kůže. Transportní bílkoviny regulují buněčnou aktivitu a to tím, že vstupují do metabolismu a aktivují geny, které podporují vznik mimobuněčné hmoty, stejně tak jsou tyto geny zapojeny do buněčného růstu a množení. Tím rovněž podporují zmírnění a mizení vrásek.
LIFT-3D BOOSTER výrazně uvolňuje obličejové rysy s výrazným působením na vrásky kolem očí, na čele a záhyby mezi obočím. Tyto vrásky jsou výsledkem tisíců nekontrolovatelných mikrokontrakcí obličejových svalů. Tyto účinky podporují také Aloe Vera, Panthenol a kyselina hyaluronová. 
Použití Effect-Creme jako domácí péče tyto účinky ještě posílí.

Návod k použití: Aplikujte ráno a večer dlouhodobě nebo jako kúru po použití Belico Lotion. Po té naneste denní péči Belico.

Ingredients: AquaPentylene Glycol, Butylene Glycol, Glycerin, PropanediolAlcoholPullulan, Panthenol, Aloe Barbadensis Leaf JuicePolyacrylate Crosspolymer-6, Acmella Oleracea ExtractSodium LactateSodium HyaluronateLactic Acid, Citric Acid, CarbomerCoco-GlucosidePalmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Potassium SorbateSodium Benzoate 

Jméno značky: Belico Derma Concept
Kategorie: Séra a koncentráty účinných látek
Dostupnost: Pouze pro přihlášené

Medicínská biotechnologická kosmetika Belico je určena těm, kteří hledají kvalitní, účinnou a bezpečnou kosmetiku založenou na rostlinných složkách, obohacenou o moderní účinné látky ve vysokých koncentracích.

Kosmetické přípravky Belico obsahují převážně přírodní, v kůži běžně obsažené látky. Jsou založeny na přírodních produktech, bez obsahu kontroverzních chemikálií, parabenů, PEG, minerálních olejů, minerálních vosků a silikonů.
Namísto parfému, který je jedním z nejběžnějších alergenů, obsahují některé vybrané produkty éterické oleje. Většina přípravků je však zcela bez vonných látek. Tím se zvyšuje snášenlivost přípravků i velmi citlivou pletí a přípravky jsou z hlediska vůně pro obě pohlaví neutrální.
Přípravky Belico jsou neustále vyvíjeny. Tím je zaručeno, že odpovídají aktuálnímu nejvyššímu standardu!
 
Prodej kosmetiky Belico probíhá výhradně prostřednictvím kosmetických salonů a estetických center!
Tyto stránky slouží pouze pro informaci a jako objednávkové centrum našich salonů.
Zpět do obchodu