Zpět do obchodu

Registrace

Effect Peptide Amino Booster

sérum pro zotavení po oxidativním stresu - 4D

Obsah: 15 ml

Effect Peptide Amino Booster

Kód: 1754

sérum pro zotavení po oxidativním stresu - 4D

Obsah: 15 ml

Obsahuje: NeutrazenTM, X 50 AntiAging, Panthenol, kyselinu hyaluronovou, pupečník asijský (Centella Asiatika)

Obsah 15 ml    Objednací číslo: 1754

Účinky
Kvůli vnějším vlivům, jako je ultrafialové záření, jemný prach, tabákový kouř, stres a příliš málo spánku, dochází k předčasnému stárnutí pokožky. Kromě zvýšeného zvrásnění se objevují viditelné změny pigmentu a hyperpigmentace, jako jsou Lentigines seniles, tzv. stařecké skvrny. Ale také zvýšené zarudnutí a teleangiektázie jsou vnějšími znaky předčasně zestárlé kůže. Kromě toho je kůže hrubší a často citlivá, díky snížené ochranné funkci. PEPTIDE AMINO BOOSTER působí proti známkám předčasného stárnutí pokožky vysoce kvalitními přísadami, jako je kyselina hyaluronová, pupečník asijský, Panthenol a inovační peptidy. Panthenol a speciální aminokyselinový koktejl, tvořený mimo jiné Argininem, glycinem a prolinem podporují vlastní regeneraci kůže, posilují bariéru a zlepšují elasticit pokožky. Inovativní peptidy obsažené v novém PEPTIDE AMINO BOOSTER tak působí synergicky a činí tento přípravek unikátní.
Neutrazen™ je inovativní neuroinhibující peptid. Zabraňuje tvorbě a uvolňování neuromediátorů neurogenní zánětlivé kaskády vyvolané vnějšími faktory, jako je stres nebo UV záření. Tímto způsobem jsou viditelně sníženy typické známky předčasného stárnutí, jako je zarudnutí, podráždění a přecitlivělost.

X 50 AntiAging je moderní, inteligentní látka proti stárnutí, založená na specifických peptidech mědi. Zvláštností je zapouzdření. Působí jako takzvaný "kosmetický drone", který může přesně v místě určení bojovat proti známkám stárnutí pokožky. Stimuluje syntézu kolagenu a elastinu, studie ukázaly, že vlivem této látky došlo k viditelnému snížení vrásek.

Určeno pro zralou nebo předčasně zestárlou pleť, zejména pro citlivou, stárnoucí kůži bez ohledu na typ pleti. Nanášejte každé ráno a večer dlouhodobě nebo jako kúru. Doporučujeme pro náročnou pleť mužů, ideálně nanést ihned po holení, aby se zabránilo zarudnutí a zánětu.

Návod k použití: Přípravek naneste po použití Belico Lotion. Po té naneste denní péči Belico.

PEPTIDE AMINO BOOSTER uklidňuje pokožku, je ideální  před, během i po každé letní dovolené. Obsahuje antioxidanty, které působí proti tvorbě suchých linií. Současně obsažená účinná látka NeutrazenTM snižuje zánětlivou reakci pokožky vyvolanou UVB zářením a chrání ji před poškozením sluncem. Současně působí na kapilární systém a snižuje zarudnutí a otok. Celkový pocit kůže se zlepšuje a kůže vypadá hladce.

Ingredients 
AquaPropanediolPentylene GlycolAlcohol, Panthenol, Butylene Glycol, Glycerin, HydroxyethylcelluloseSodium LactateSodium HyaluronateTetrasodium Glutamate DiacetateCitric Acid, Lactic Acid, Dextran, Palmitoyl Tripeptide-8, Centella Asiatica Leaf ExtractTripleurospermum Maritimum Extract, t-Butyl AlcoholSodium Hydroxide, Denatonium BenzoatePolyvinyl AlcoholGlycolic Acid, Heptapeptide-15 PalmitateCopper Palmitoyl Heptapeptide-14, Potassium SorbateSorbic Acid  

Jméno značky: Belico Derma Concept
Kategorie: Séra a koncentráty účinných látek
Dostupnost: Pouze pro přihlášené

Medicínská biotechnologická kosmetika Belico je určena těm, kteří hledají kvalitní, účinnou a bezpečnou kosmetiku založenou na rostlinných složkách, obohacenou o moderní účinné látky ve vysokých koncentracích.

Kosmetické přípravky Belico obsahují převážně přírodní, v kůži běžně obsažené látky. Jsou založeny na přírodních produktech, bez obsahu kontroverzních chemikálií, parabenů, PEG, minerálních olejů, minerálních vosků a silikonů.
Namísto parfému, který je jedním z nejběžnějších alergenů, obsahují některé vybrané produkty éterické oleje. Většina přípravků je však zcela bez vonných látek. Tím se zvyšuje snášenlivost přípravků i velmi citlivou pletí a přípravky jsou z hlediska vůně pro obě pohlaví neutrální.
Přípravky Belico jsou neustále vyvíjeny. Tím je zaručeno, že odpovídají aktuálnímu nejvyššímu standardu!
 
Prodej kosmetiky Belico probíhá výhradně prostřednictvím kosmetických salonů a estetických center!
Tyto stránky slouží pouze pro informaci a jako objednávkové centrum našich salonů.
Zpět do obchodu