Zpět do obchodu

Registrace

Effect PHA Power Senso Fluid

fluid s obsahem PHA kyselin

Obsah: 30 ml

Effect PHA Power Senso Fluid

Kód: 1435

fluid s obsahem PHA kyselin

Obsah: 30 ml

Tento přípravek je určený pro nečistou pleť s velkými póry, akne comedonica, změny způsobené zářením i stařecké změny, vrásky, matný a unavený vzhled pleti, pigmentové skvrny a všechny typy pleti, kde klasický AHA/BHA ovocný peeling nelze použít, jako je např. velmi citlivá pleť s nečistotami a pokud chcete dělat peeling ovocnými kyselinami v létě. Přípravek lze použít i jako denní péči pro velmi mastnou pleť.

Účinky: Ve stáří, při nečisté pleti nebo porušených funkcích pokožky, dochází k hromadění odumřelých zrohovatělých buněk, pleť se olupuje, tvoří se skvrny, pustulky, zátky a jemné vrásky. K tomu se přidává působení životního prostředí, zvláště UV záření a HEV světla, jež způsobují předčasné stárnutí - photoaging.

Polyhydroxylové kyseliny  a inovativní peptidy z bílého vlčího bobu (lupiny) obsažené v EFFECT – PHA POWER SENSO FLUID rozrušují spoje rohových buněk, zvyšují pružnost kůže, zlepšují absorpci účinných látek do pleti a vychytávají volné radikály. Rovněž zvyšují zadržování vlhkosti v kůži a stimulují tvorbu kolagenu. Oproti Belico AHA krémům lze použít přípravek EFFECT - PHA POWER SENSO FLUID i pro citlivou pleť (atopickou, s kuperózou). Přípravek nečiní pleť citlivou k slunečnímu světlu. Díky tomu jej lze používat i během letních měsíců.

Upozornění
Přípravek nemíchejte s přípravky s vysoce koncentrovaným vitaminem C
(EFFECT – PHYTO RETINOL C+/CONCENTRATE VI), protože se mohou navzájem jejich účinky rušit. Během těhotenství se použití ovocných kyselin nedoporučuje.

Použití: EFFECT-PHA POWER SENSO FLUID lze použít jako podporu ošetření EFFECT-PHA POWER SENSO PEELING nebo jako domácí péči 2–3krát týdně, v závislosti na požadovaném účinku. V případě potřeby je možné přípravek použít i častěji. Přípravek naneste po očištění pokožky večer a/nebo ráno namísto BASIC CARE a po té aplikujte obvyklý pěstící krém Belico, v případě velmi mastné pokožky může být také aplikován jako samostatná denní péče.  EFFECT – PHA POWER SENSO FLUID můžete rovněž nanést jako peeling nebo masku. V tom případě jej naneste na vyčištěnou plet, nechte 10 - 15 minut působit a po té smyjte.

Ingredients: Aqua, Pentylene Glycol, Glycerin, Gluconolactone, Lactobionic Acid, Galactoarabinan, Glycine Soja Oil, Sclerotium Gum, Urea, Sodium Hydroxide, Hydrolyzed Lupine Protein, Tocopherol

Jméno značky: Belico Derma Concept
Kategorie: Effect linie
Záruka: 6 měsíců od otevření
Dostupnost: Pouze pro přihlášené

Medicínská biotechnologická kosmetika Belico je určena těm, kteří hledají kvalitní, účinnou a bezpečnou kosmetiku založenou na rostlinných složkách, obohacenou o moderní účinné látky ve vysokých koncentracích.

Kosmetické přípravky Belico obsahují převážně přírodní, v kůži běžně obsažené látky. Jsou založeny na přírodních produktech, bez obsahu kontroverzních chemikálií, parabenů, PEG, minerálních olejů, minerálních vosků a silikonů.
Namísto parfému, který je jedním z nejběžnějších alergenů, obsahují některé vybrané produkty éterické oleje. Většina přípravků je však zcela bez vonných látek. Tím se zvyšuje snášenlivost přípravků i velmi citlivou pletí a přípravky jsou z hlediska vůně pro obě pohlaví neutrální.
Přípravky Belico jsou neustále vyvíjeny. Tím je zaručeno, že odpovídají aktuálnímu nejvyššímu standardu!
 
Prodej kosmetiky Belico probíhá výhradně prostřednictvím kosmetických salonů a estetických center!
Tyto stránky slouží pouze pro informaci a jako objednávkové centrum našich salonů.
Zpět do obchodu