Zpět do obchodu

Registrace

Eye Care I

zpevňující oční balzám

Obsah: 15 ml

Eye Care I

Kód: 1300

zpevňující oční balzám

Obsah: 15 ml

Tento výživný, oko projasňující balzám byl speciálně navržen tak, aby se zabránilo snížení pevnosti kůže ve velmi tenké oblasti očí. Účinné látky, jako je Phytosonic ™ a kyselina hyaluronová mají zpevňující vlastnosti. Rhizobiangel společně s tetrapeptidy bojují proti tmavým kruhům a otokům. Pro lehkou konzistenci je tento cenný oční balzám ideální bází pod make-up.

Použití: Vždy ráno a večer po BASIC CARE, v případě potřeby i po nanesení
CONCENTRATE I nebo II, jemně vklepejte od vnějšího koutku k vnitřnímu.

Výjimka: při otocích očního okolí postupujte od vnitřního koutku k vnějšímu.

Tip: pro dosažení ideálních výsledků použijte EYE CARE I na den a EYE CARE II na noc.

Obsahuje: jojobový olej, Phytosonic ™, tetrapeptidy, Rhizobiangel, Panthenol,
vitamíny E + A, kyselina hyaluronová, slunečnicový olej

Ingredients: Aqua, Decyl Oleate, Sorbitol, Butylene Glycol, Glyceryl Stearate, Methyl Glucose Sesquistearate, Stearyl Alcohol, Pentylene Glycol, Myristyl Alcohol, Euglena Gracilis Extract, Caffeine, Acetyl Tetrapeptide-5, Glaucium Flavum (Leaf) Extract, Rhizobian Gum, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Sodium Hyaluronate, Helianthus Annuus Seed Oil, Xanthan Gum, Glycerin, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate

Jméno značky: Belico Derma Concept
Kategorie: Péče o oční okolí a rty
Dostupnost: Pouze pro přihlášené

Medicínská biotechnologická kosmetika Belico je určena těm, kteří hledají kvalitní, účinnou a bezpečnou kosmetiku založenou na rostlinných složkách, obohacenou o moderní účinné látky ve vysokých koncentracích.

Kosmetické přípravky Belico obsahují převážně přírodní, v kůži běžně obsažené látky. Jsou založeny na přírodních produktech, bez obsahu kontroverzních chemikálií, parabenů, PEG, minerálních olejů, minerálních vosků a silikonů.
Namísto parfému, který je jedním z nejběžnějších alergenů, obsahují některé vybrané produkty éterické oleje. Většina přípravků je však zcela bez vonných látek. Tím se zvyšuje snášenlivost přípravků i velmi citlivou pletí a přípravky jsou z hlediska vůně pro obě pohlaví neutrální.
Přípravky Belico jsou neustále vyvíjeny. Tím je zaručeno, že odpovídají aktuálnímu nejvyššímu standardu!
 
Prodej kosmetiky Belico probíhá výhradně prostřednictvím kosmetických salonů a estetických center!
Tyto stránky slouží pouze pro informaci a jako objednávkové centrum našich salonů.
Zpět do obchodu