Zpět do obchodu

Registrace

Eye Care III

restrukturační oční gel

Obsah: 15 ml

Eye Care III

Kód: 1325

restrukturační oční gel

Obsah: 15 ml

Intenzivně hydratační a restrukturační oční gel. Viditelně zlepšuje pevnost a pružnost pokožky a stimuluje regeneraci buněk. Zapouzdření hydratačních přísad do ceramidů a liposomů vytváří zásobu účinných látek, které se postupně uvolňují, takže zůstanou mnohem déle na kůži a mohou rozvinout své dlouhodobé pozitivní účinky.

Lipozomálně zapouzdřené kmenové buňky z jablek stimulují regeneraci kožních buněk a způsobují zlepšení struktury kůže. Pleť vypadá mladší, jasnější a povrch kůže je viditelně hladší.

Použití: Vždy ráno a večer po BASIC CARE III  jemně vklepejte od vnějšího koutku k vnitřnímu. Pro lehkou konzistenci je tento oční gel ideální bází pod make-up nebo pro osvěžení očního okolí během dne.

Obsahuje: Panthenol, lipozomálně zapouzdřené kmenové buňky z jablek,  v ceramidech zapouzdřenou kyselinu hyaluronovou a výtažek ze zrn ječmene, alantoin

Ingredients: Aqua, Rosa Damascena Flower Water, Pentylene Glycol, Alcohol, Carbomer, Panthenol, Caprylyl Glycol, Lecithin, Sodium Hydroxide, Xanthan Gum, Isomalt, Glycosphingolipids, Hordeum Vulgare (Barley) Extract / Extrait D'Orge, Dipropylene Glycol, Glyceryl Caprylate, Allantoin, Sodium Hyaluronate, Potassium Phosphate, Citric Acid, Malus Domestica Fruit Cell Culture Extract

Jméno značky: Belico Derma Concept
Kategorie: Péče o oční okolí a rty
Dostupnost: Pouze pro přihlášené

Medicínská biotechnologická kosmetika Belico je určena těm, kteří hledají kvalitní, účinnou a bezpečnou kosmetiku založenou na rostlinných složkách, obohacenou o moderní účinné látky ve vysokých koncentracích.

Kosmetické přípravky Belico obsahují převážně přírodní, v kůži běžně obsažené látky. Jsou založeny na přírodních produktech, bez obsahu kontroverzních chemikálií, parabenů, PEG, minerálních olejů, minerálních vosků a silikonů.
Namísto parfému, který je jedním z nejběžnějších alergenů, obsahují některé vybrané produkty éterické oleje. Většina přípravků je však zcela bez vonných látek. Tím se zvyšuje snášenlivost přípravků i velmi citlivou pletí a přípravky jsou z hlediska vůně pro obě pohlaví neutrální.
Přípravky Belico jsou neustále vyvíjeny. Tím je zaručeno, že odpovídají aktuálnímu nejvyššímu standardu!
 
Prodej kosmetiky Belico probíhá výhradně prostřednictvím kosmetických salonů a estetických center!
Tyto stránky slouží pouze pro informaci a jako objednávkové centrum našich salonů.
Zpět do obchodu