Zpět do obchodu

Registrace

Facial Peeling I

AHA enzymatický peeling

Obsah: 50 ml

Facial Peeling I

Kód: 1400

AHA enzymatický peeling

Obsah: 50 ml

Tento speciální peeling s ovocnými kyselinami a enzymy bez abrazivních částic je velmi jemný a zároveň účinný. Účinné látky rozpouštějí odumřelé kožní buňky, a vyrovnávají tak nerovnosti pleti. Zároveň pronikají i do pórů,
kde rozpouštějí kožní maz, a redukují tak komedony.


Použití:  Po očištění pleti naneste cca 1 lžičku na suché ruce a rozetřete po suché pleti. Nechte působit 5 – 15 minut, peeling maximálně rozvinul svůj efekt, pokud se při krouživé masáži nezabarvuje do mléčná, ale zůstává
transparentní a tvoří se žmolky. Na závěr pleť omyjte žínkou nebo mokrým ručníkem, ošetřete BELICO pleťovou vodou a naneste na pleť pěstící přípravky.
Po nanesení přípravku může dojít k lehkému štipkání. Přípravek se nesmí dostat do očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Použijte alespoň jednou týdně.


Obsahuje: kyselinu glykolovou, Sorbitol, jablečné kyseliny, enzymy z droždí, vinné kyseliny, kyselinu citronovou


Ingredientes: Aqua, Decyl Oleate, Pentylene Glycol, Butylene Glycol, Cetyl Alcohol, Myristyl Alcohol, Caprylic / Capric Triglyceride, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Glycolic Acid, Sorbitol, Malic Acid, Glyceryl Stearate SE, Cetyl Palmitate, Hydrolyzed Yeast, Tartaric Acid, Citric Acid, Xanthan Gum

Jméno značky: Belico Derma Concept
Kategorie: Peelingy
Dostupnost: Pouze pro přihlášené

Medicínská biotechnologická kosmetika Belico je určena těm, kteří hledají kvalitní, účinnou a bezpečnou kosmetiku založenou na rostlinných složkách, obohacenou o moderní účinné látky ve vysokých koncentracích.

Kosmetické přípravky Belico obsahují převážně přírodní, v kůži běžně obsažené látky. Jsou založeny na přírodních produktech, bez obsahu kontroverzních chemikálií, parabenů, PEG, minerálních olejů, minerálních vosků a silikonů.
Namísto parfému, který je jedním z nejběžnějších alergenů, obsahují některé vybrané produkty éterické oleje. Většina přípravků je však zcela bez vonných látek. Tím se zvyšuje snášenlivost přípravků i velmi citlivou pletí a přípravky jsou z hlediska vůně pro obě pohlaví neutrální.
Přípravky Belico jsou neustále vyvíjeny. Tím je zaručeno, že odpovídají aktuálnímu nejvyššímu standardu!
 
Prodej kosmetiky Belico probíhá výhradně prostřednictvím kosmetických salonů a estetických center!
Tyto stránky slouží pouze pro informaci a jako objednávkové centrum našich salonů.
Zpět do obchodu