Zpět do obchodu

Registrace

Facial Powder I

sypký transparentní pudr

Obsah: 6,5 g

Facial Powder I

Kód: 3100

sypký transparentní pudr

Obsah: 6,5 g

Sypký Belico® pudr zabraňuje nepříjemnému lesku pleti, vytváří krásnou, hladkou a hedvábnou pleť bez vysoušení pokožky nebo ucpání pórů.

Použití: Po odstranění těsnícího filmu vyklepneme trochu pudru a po ošetření obličeje nebo po Belico® make-upu štětcem nebo vatovým tamponem rovnoměrně naneseme na pokožku.

Obsahuje: rýžový škrob, mastek, oxid titaničitý, oxid zinečnatý, křemelinu, přírodní barviva

POryza Sativa Starch, Talc / Talcum, CI 77891, CI 77947, Silica, Benzyl Alcohol, CI 77492, CI 77491, CI 77499, Capryl Glycol, Dehydroacetic Acid, Benzoic Acid, Sorbic Acid

Jméno značky: Belico Derma Concept
Kategorie: Make-upy a podkladová péče
Dostupnost: Pouze pro přihlášené

Medicínská biotechnologická kosmetika Belico je určena těm, kteří hledají kvalitní, účinnou a bezpečnou kosmetiku založenou na rostlinných složkách, obohacenou o moderní účinné látky ve vysokých koncentracích.

Kosmetické přípravky Belico obsahují převážně přírodní, v kůži běžně obsažené látky. Jsou založeny na přírodních produktech, bez obsahu kontroverzních chemikálií, parabenů, PEG, minerálních olejů, minerálních vosků a silikonů.
Namísto parfému, který je jedním z nejběžnějších alergenů, obsahují některé vybrané produkty éterické oleje. Většina přípravků je však zcela bez vonných látek. Tím se zvyšuje snášenlivost přípravků i velmi citlivou pletí a přípravky jsou z hlediska vůně pro obě pohlaví neutrální.
Přípravky Belico jsou neustále vyvíjeny. Tím je zaručeno, že odpovídají aktuálnímu nejvyššímu standardu!
 
Prodej kosmetiky Belico probíhá výhradně prostřednictvím kosmetických salonů a estetických center!
Tyto stránky slouží pouze pro informaci a jako objednávkové centrum našich salonů.
Zpět do obchodu