Zpět do obchodu

Registrace

Foot Care I

osvěžující, zjemňující krém na nohy

Obsah: 50 ml

Foot Care I

Kód: 2580

osvěžující, zjemňující krém na nohy

Obsah: 50 ml

Kombinace změkčujících látek jako urea a kyselina mléčná s hydratačními faktory a zvláčňujícími oleji činí tvrdou a popraskanou kůži nohou opět jemnou a vláčnou. Přídavek panthenolu pomáhá hojit hluboké praskliny a chůze je opět bez bolesti. Aby se zabránilo zápachu a nepříjemnému pocení nohou,  obsahuje FOOT CARE I Piroctone a speciální bylinný deodorační komplex, který působí proti těmto problémům.

Použití: Aplikujte každý den na nohy a intenzivně vmasírujte.

Tipy: 

- pro péči o nohy: doporučujeme nanést v silnější vrstvě na celé nohy i na přírodní nehty Facial Peeling I a na 10 - 15 minut zabalit do igelitového sáčku či potravinové fólie.
Poté peeling důkladně smyjte, přebytečnou pokožku odstraňte pemzou a použijte Foot Care I, po té Foot Care I doporučujeme používat denně.
- tento přípravek má zvláčňující a změkčující účinky, proto je vhodný i k ošetření hrubé kůže loktů, kolen, paží či jako kůra při hrubé pleti s velkými komedony i na pleť..
 

Obsahuje: močovinu, bambucké máslo, kyselinu mléčnou, panthenol, iroctone, citronovou trávu, vitamín E, hedvábné proteiny, sorbitol, vitamín C, hřebíček, ysop  

Ingredients: Aqua, Urea, Cetyl Alcohol, Buty­ro­s­permum Parkii Butter, Penty­lene Glycol, Ethyl­hexyl Stea­rate, Myri­styl Alcohol, Sodium Lac­tate, Cetearyl Alcohol, Prunus Amyg­dalus Dulcis Oil, C12-15 Alkyl Ben­zoate, Sucrose Stea­rate, Pan­thenol, Talc, Mal­to­dex­trin, Cetearyl Glu­co­side, Ethyl­hexyl­g­ly­cerin, Xanthan Gum, Toco­pherol, Allan­toin, Cym­bo­pogan Fle­xuosus (Oil), Galac­toa­ra­binan, Citral, Alcohol, Eugenia Caryo­phyllus Flower Extract, Hys­sopus Offi­ci­nalis Extract, Gly­cerin, Caprylic/Capric Tri­g­ly­ce­ride, Citric Acid, Lactic Acid, Sor­bitol, Serine, Gera­niol, Ascorbyl Pal­mi­tate, Piroc­tone Ola­mine, Lina­lool, Sodium Chlo­ride, Limo­nene, Ascorbic Acid

Jméno značky: Belico Derma Concept
Kategorie: Péče o tělo
Dostupnost: Pouze pro přihlášené

Medicínská biotechnologická kosmetika Belico je určena těm, kteří hledají kvalitní, účinnou a bezpečnou kosmetiku založenou na rostlinných složkách, obohacenou o moderní účinné látky ve vysokých koncentracích.

Kosmetické přípravky Belico obsahují převážně přírodní, v kůži běžně obsažené látky. Jsou založeny na přírodních produktech, bez obsahu kontroverzních chemikálií, parabenů, PEG, minerálních olejů, minerálních vosků a silikonů.
Namísto parfému, který je jedním z nejběžnějších alergenů, obsahují některé vybrané produkty éterické oleje. Většina přípravků je však zcela bez vonných látek. Tím se zvyšuje snášenlivost přípravků i velmi citlivou pletí a přípravky jsou z hlediska vůně pro obě pohlaví neutrální.
Přípravky Belico jsou neustále vyvíjeny. Tím je zaručeno, že odpovídají aktuálnímu nejvyššímu standardu!
 
Prodej kosmetiky Belico probíhá výhradně prostřednictvím kosmetických salonů a estetických center!
Tyto stránky slouží pouze pro informaci a jako objednávkové centrum našich salonů.
Zpět do obchodu