Zpět do obchodu

Registrace

Hair Booster

vlasové tonikum

Obsah: 100 ml

Hair Booster

Kód: 2730

vlasové tonikum

Obsah: 100 ml

 

Kmenové buňky podporují životaschopnosti epidermálních kmenových buněk, a tím i růst vlasů. Capixyl podporuje tvorbu vlasových proteinů, posiluje ukotvení vlasu v papile a působí jako antiandrogen. Kofein zvyšuje prokrvení, D-panthenol a biotin zajišťují optimální přísun živin do vlasových kořínků. Je tak sedminásobně předejíto vypadnutí vlasu!

Navíc obsahuje extrakt artyčoku, obsažený v HAIR BOOSTER, zlepšuje soudržnost kutikuly a snižuje degradaci vlasových proteinů. Navíc chrání vlasy před poškozením, zvyšuje lesk a objem vlasů, snižuje krepatění vlasů.

Použití:

- jako prevence padání vlasů - aplikujte 2 - 3x týdně na vlasovou pokožku a vmasírujte

- při vypadávání vlasů - aplikujte denně na vlasovou pokožku a vmasírujte

- pro okamžitě větší objem a lesk vlasů - nastříkejte přípravek do vlasů před jejich úpravou a upravte jako obvykle

Pro dokonalý výsledek je nutné používání dalších přípravků péče o vlasy, zejména šamponu a balzámu na vlasy. Je tak zaručena kompatibilita péče, jejíž úspěšnost do značné míry závisí na tom, aby použité produkty byli bez ropných olejů či vosků i silikonů!

Obsahuje: Lipozomálně zapouzdřený extrakt z jablečných kmenových buněk, Capixyl, extrakt z artičoku, Panthenol, Koffein, Biotin

Ingredients: Aqua, Alcohol, Butylene Glycol, Glycerin, Propanediol, Malus Domestica Fruit Cell Culture Extract, Acetyl Tetrapeptide-3, Trifolium Pratense Flower Extract, Cynara Scolymus Leaf Extract, Panthenol, Caffeine, Biotin, PVP, Gluconolactone, Calcium Gluconate, Lactic Acid, Isomalt, Dextran, Isopropyl Alcohol, t-Butyl Alcohol, Sodium Benzoate

Jméno značky: Belico Derma Concept
Kategorie: Péče o vlasy
Dostupnost: Pouze pro přihlášené

Medicínská biotechnologická kosmetika Belico je určena těm, kteří hledají kvalitní, účinnou a bezpečnou kosmetiku založenou na rostlinných složkách, obohacenou o moderní účinné látky ve vysokých koncentracích.

Kosmetické přípravky Belico obsahují převážně přírodní, v kůži běžně obsažené látky. Jsou založeny na přírodních produktech, bez obsahu kontroverzních chemikálií, parabenů, PEG, minerálních olejů, minerálních vosků a silikonů.
Namísto parfému, který je jedním z nejběžnějších alergenů, obsahují některé vybrané produkty éterické oleje. Většina přípravků je však zcela bez vonných látek. Tím se zvyšuje snášenlivost přípravků i velmi citlivou pletí a přípravky jsou z hlediska vůně pro obě pohlaví neutrální.
Přípravky Belico jsou neustále vyvíjeny. Tím je zaručeno, že odpovídají aktuálnímu nejvyššímu standardu!
 
Prodej kosmetiky Belico probíhá výhradně prostřednictvím kosmetických salonů a estetických center!
Tyto stránky slouží pouze pro informaci a jako objednávkové centrum našich salonů.
Zpět do obchodu