Zpět do obchodu

Registrace

Intensive Care V

krém pro suchou a velmi citlivou pleť

Obsah: 50 ml

Intensive Care V

Kód: 1280

krém pro suchou a velmi citlivou pleť

Obsah: 50 ml

Tento bohatý krém pro pleť s velmi nízkým obsahem tuku, podrážděnou a náchylnou k ekzémům obsahuje vysoké dávky účinných látek, kůži identické lipidy, které dokáží kompenzovat nedostatek vlastního kožního mazu. Extrakt z kůry magnólie je znám v tradiční čínské medicíně pro své silné zklidňující a výživné vlastnosti. Tato látka omezuje bolest a zarudnutí po mechanickém dráždění. Uvolněné ionty stříbra zmírňují svědění, zčervenání a podráždění pokožky již po několika ošetřeních.

Použití: přípravek naneste na pleť ráno a večer po použití Belico Lotion nebo Basic Care v případě potřeby v kombinaci s Concentrate

Obsahuje: extrakt z magnóliemikrostříbroskvalankyselinu linolovouvitamín E,  silice z heřmánku žlutého 

Ingredients: Aqua, Heli­an­thus Annuus Seed Oil, Caprylic/Capric Tri­g­ly­ce­ride, Cera Alba, Gly­cerin, Lim­n­an­thes Alba Seed Oil, Sor­bitan Oleate, Sor­bitol, Poly­g­ly­ceryl-3 Rici­no­leate, Sor­bitan Isos­tea­rate, Squalane, Decyl Oleate, Hydro­ge­nated Castor Oil, Gly­cine Soja Oil, Pro­py­lene Glycol, Zinc Sulfate, Stearal­ko­nium Hec­to­rite, Stearic Acid, Toco­pherol, Pro­py­lene Car­bo­nate, Ormenis Multi­caulis Flower Oil, Sodium Cetearyl Sulfate, Mag­nolia Offi­ci­nalis Bark Extract, Silver, Hydro­ge­nated Palm Gly­ce­rides Cit­rate, Sodium Ben­zoate, Potas­sium Sor­bate  

Jméno značky: Belico Derma Concept
Kategorie: Denní péče
Dostupnost: Pouze pro přihlášené

Medicínská biotechnologická kosmetika Belico je určena těm, kteří hledají kvalitní, účinnou a bezpečnou kosmetiku založenou na rostlinných složkách, obohacenou o moderní účinné látky ve vysokých koncentracích.

Kosmetické přípravky Belico obsahují převážně přírodní, v kůži běžně obsažené látky. Jsou založeny na přírodních produktech, bez obsahu kontroverzních chemikálií, parabenů, PEG, minerálních olejů, minerálních vosků a silikonů.
Namísto parfému, který je jedním z nejběžnějších alergenů, obsahují některé vybrané produkty éterické oleje. Většina přípravků je však zcela bez vonných látek. Tím se zvyšuje snášenlivost přípravků i velmi citlivou pletí a přípravky jsou z hlediska vůně pro obě pohlaví neutrální.
Přípravky Belico jsou neustále vyvíjeny. Tím je zaručeno, že odpovídají aktuálnímu nejvyššímu standardu!
 
Prodej kosmetiky Belico probíhá výhradně prostřednictvím kosmetických salonů a estetických center!
Tyto stránky slouží pouze pro informaci a jako objednávkové centrum našich salonů.
Zpět do obchodu