Zpět do obchodu

Registrace

Lash Extension Serum

sérum na podporu růstu řas

Obsah: 10 ml

Lash Extension Serum

Kód: 1330

sérum na podporu růstu řas

Obsah: 10 ml

Toto růstové sérum obsahuje testovanou účinnou látku Myristoyl-Pentapeptid-17, která prodlužuje růstovou fázi řas, díky čemuž jsou řasy delší a hustší. Zároveň lipozomálně zapouzdřené kmenové buňky stimulují vznik vlasových folikul a tím stimulují růst nových řas. Výzkumy ukázaly, že rostlinné kmenové buňky jsou schopny prodloužit dobu přežití lidských buněk.
Biotin má synergický efekt, protože zlepší sílu řas. Alantoin s jeho vyživujícími a hydratačními vlastnostmi podporuje růst hustých a dlouhých řas.

Použití: Během 4-8 týdnů nanášejte každé ráno a večer speciálním aplikátorem na kořínky řas. Dlouhodobě je jedna aplikace denně dostačující.
Před použitím řasenky nechte zaschnout po dobu asi 1 minuty.

Obsahuje: Myristoyl-Pentapeptid-17, extrakt z kmenových buněk z jablek, Biotin, alantoin, ureu, kyselinu mléčnou.

Ingredientes: Aqua, Myristoyl-Pentapeptide-17, Malus Domestica Fruit Cell Culture Extract, Biotin, Allantoin, Urea, Sodium Lactate, Lactic Acid, Isomalt, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, PVP, Disodium Phosphate, Sorbic Acid, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Benzoic Acid, Sodium Benzoate, Citric Acid

Od šarže 0175 Ing­re­di­ents: Aqua, Penty­lene Glycol, Gly­cerin, Pro­pa­ne­diol, Myri­s­toyl Pen­ta­pep­tide-17, Malus Domestica Fruit Cell Cul­ture Extract, Xanthan Gum, Urea, Iso­malt, Diso­dium Phos­phate, Biotin, Capryl­hy­dro­xamic Acid, Allan­toin, Caprylyl Glycol, 1,2-Hexa­ne­diol, Lactic Acid, Citric Acid, Ben­zoic Acid, Sodium Ben­zoate

Jméno značky: Belico Derma Concept
Kategorie: Péče o oční okolí a rty
Dostupnost: Pouze pro přihlášené

Medicínská biotechnologická kosmetika Belico je určena těm, kteří hledají kvalitní, účinnou a bezpečnou kosmetiku založenou na rostlinných složkách, obohacenou o moderní účinné látky ve vysokých koncentracích.

Kosmetické přípravky Belico obsahují převážně přírodní, v kůži běžně obsažené látky. Jsou založeny na přírodních produktech, bez obsahu kontroverzních chemikálií, parabenů, PEG, minerálních olejů, minerálních vosků a silikonů.
Namísto parfému, který je jedním z nejběžnějších alergenů, obsahují některé vybrané produkty éterické oleje. Většina přípravků je však zcela bez vonných látek. Tím se zvyšuje snášenlivost přípravků i velmi citlivou pletí a přípravky jsou z hlediska vůně pro obě pohlaví neutrální.
Přípravky Belico jsou neustále vyvíjeny. Tím je zaručeno, že odpovídají aktuálnímu nejvyššímu standardu!
 
Prodej kosmetiky Belico probíhá výhradně prostřednictvím kosmetických salonů a estetických center!
Tyto stránky slouží pouze pro informaci a jako objednávkové centrum našich salonů.
Zpět do obchodu