Zpět do obchodu

Registrace

Lift Repair Complex

zpevňující, kůži aktivující sérum

Obsah: 15 ml

Lift Repair Complex

Kód: 1680

zpevňující, kůži aktivující sérum

Obsah: 15 ml

Pokud pleť začíná s přibývajícími roky ztrácet pružnost, potřebuje rekonstrukční péči, která stimuluje zpomalené kožní funkce. Tak chrání elastan kůži tím, že inhibuje enzym elastázy, a snižuje glykaci (zcukření) pleti. StimulHyal, který stimuluje tvorbu elastinu a kyseliny hyaluronové, zlepšuje pružnost a snižuje únavu pleti. Kombinace účinných látek
v komplexu Vivendin aktivuje geny dlouhověkosti (sirtuiny) v kožních buňkách a extrakty kmenových buněk, podporují obnovu buněk pokožky. Výsledkem je zlepšení vlhkosti pokožky, hladší povrch kůže a redukce vrásek. Kůže získává celkově pevnější, živější a svěžejší vzhled.

Použití: Podle potřeby, po celý rok nebo několikrát za rok, aplikujte jako kúru nebo dle potřeby - nejlépe po nanesení BELICO BASIC CARE. Poté použijte masku nebo krém.

Obsahuje:  Elestan(TM), StimulHyal, Vivendin(TM), extrakt z kmenových buněk z jablek 

Ingredients: Aqua, Buty­lene Glycol, Penty­lene Glycol, Alcohol, Cal­cium Ketoglu­co­nate, Xanthan Gum, Car­ra­ge­enan, Lecithin, Mal­to­dex­trin, Manil­kara Mul­ti­nervis Leaf Extract, Iso­malt, Behen­tri­mo­nium Chlo­ride, Iso­propyl Alcohol, Potas­sium Phos­phate, Toco­pherol, Res­ve­ra­trol, Gly­ceryl Glu­co­side, Iso­nia­c­ina­mide, Lactic Acid, Malus Domestica Fruit Cell Cul­ture Extract

Jméno značky: Belico Derma Concept
Kategorie: Séra a koncentráty účinných látek
Dostupnost: Pouze pro přihlášené

Medicínská biotechnologická kosmetika Belico je určena těm, kteří hledají kvalitní, účinnou a bezpečnou kosmetiku založenou na rostlinných složkách, obohacenou o moderní účinné látky ve vysokých koncentracích.

Kosmetické přípravky Belico obsahují převážně přírodní, v kůži běžně obsažené látky. Jsou založeny na přírodních produktech, bez obsahu kontroverzních chemikálií, parabenů, PEG, minerálních olejů, minerálních vosků a silikonů.
Namísto parfému, který je jedním z nejběžnějších alergenů, obsahují některé vybrané produkty éterické oleje. Většina přípravků je však zcela bez vonných látek. Tím se zvyšuje snášenlivost přípravků i velmi citlivou pletí a přípravky jsou z hlediska vůně pro obě pohlaví neutrální.
Přípravky Belico jsou neustále vyvíjeny. Tím je zaručeno, že odpovídají aktuálnímu nejvyššímu standardu!
 
Prodej kosmetiky Belico probíhá výhradně prostřednictvím kosmetických salonů a estetických center!
Tyto stránky slouží pouze pro informaci a jako objednávkové centrum našich salonů.
Zpět do obchodu