Zpět do obchodu

Registrace

Lip Gloss

Pečující, dlouhotrvající lesky na rty s vitaminem E
Obsah: 4,5 ml

Lip Gloss

Kód: 3660

Pečující, dlouhotrvající lesky na rty s vitaminem E
Obsah: 4,5 ml

Pečující, dlouhotrvající lesky na rty s vitaminem E s novou kompozicí olejů, která může nahradit efekt parafinů nebo silikonu jinak nezbytných pro dosažení vynikajícího lesku. Světlo-lámající minerály obsažené v lesku a jemné odstíny způsobují zářivý, mokrý lesklý vzhled rtů a tím i harmonický a svěží vzhled celého obličeje. Díky jemnému zbarvení rty vypadají přirozeně plně.

Použití: Naneste několikrát denně na suché rty nebo na rtěnku.

Obsahují: karnaubský vosk, ricinový olej, vitamin E, vanilin, barevné pigmenty

 

Lipgloss I - Ingredients: Ricinus Communis Seed Oil, Butyrospermum Parkii Butter, Copernicia Cerifera Cera, Euphorbia Cerifera Cera, CI 77891, Mica, Vanillin, Tocopherol, Barium Sulfate, Glycine Soja Oil, Silica, CI 15850:1, CI 15850, Rosin

Lipgloss II - Ingredients: Triisostearoyl Polyglyceryl-3 Dimer Dilinoleate, Octyldodecanol, Copernicia Cerifera Cera, Disteardimonium Hectorite, Trihydroxystearin, Mica, Phenethyl Alcohol, Tocopheryl Acetate, CI 77891, CI 77007, Propylene Carbonate, Ethyl Vanillin, CI 77491, CI 15850, CI 77492, Silica

Jméno značky: Belico Derma Concept
Kategorie: Barevná kosmetika

Zvolte variantu

Odstín: I
Pouze pro přihlášené | 3660
Odstín: II
Pouze pro přihlášené | 3670

Medicínská biotechnologická kosmetika Belico je určena těm, kteří hledají kvalitní, účinnou a bezpečnou kosmetiku založenou na rostlinných složkách, obohacenou o moderní účinné látky ve vysokých koncentracích.

Kosmetické přípravky Belico obsahují převážně přírodní, v kůži běžně obsažené látky. Jsou založeny na přírodních produktech, bez obsahu kontroverzních chemikálií, parabenů, PEG, minerálních olejů, minerálních vosků a silikonů.
Namísto parfému, který je jedním z nejběžnějších alergenů, obsahují některé vybrané produkty éterické oleje. Většina přípravků je však zcela bez vonných látek. Tím se zvyšuje snášenlivost přípravků i velmi citlivou pletí a přípravky jsou z hlediska vůně pro obě pohlaví neutrální.
Přípravky Belico jsou neustále vyvíjeny. Tím je zaručeno, že odpovídají aktuálnímu nejvyššímu standardu!
 
Prodej kosmetiky Belico probíhá výhradně prostřednictvím kosmetických salonů a estetických center!
Tyto stránky slouží pouze pro informaci a jako objednávkové centrum našich salonů.
Zpět do obchodu