Zpět do obchodu

Registrace

Mask IV

maska pro mastnou pleť s velkými póry

Mask IV

Kód: 1471

maska pro mastnou pleť s velkými póry

Obsah 50 ml
Evermat působí proti nadměrné tvorbě kožního mazu. Jeho účinek je podpořen působením mastku a kaolinu, které kožní maz vsakují. Po použití masky je pleť okamžitě viditelně jemnější, méně mastná a póry jsou znatelně menší.

Použití: Po očištění pleti Belico Cleanser a tonizaci  Belico Lotion, naneste Basic Care +  eventuálně Belico Concentrate a poté masku. Nechte působit 10 - 20 minut. Přebytek omyjte. Po té tonizujte a naneste BELICO pěstící přípravky. Použijte  1 - 3 x týdně. Účinnost masky můžete zesílit, pokud před aplikací použijete PEELING.

Obsahuje: uhličitan vápenatý, kaolin, mastek, EVERMAT ™, vitamín E, vitamín C, mandlový olej, pomerančový olej 

Ingredients: Aqua, Calcium Carbonate, Kaolin, Talc / Talcum, Ethylhexyl Stearate, Glycerin, Butylene Glycol, Cetyl Alcohol, Myristyl Alcohol, Enantia Chlorantha Bark Extract, Oleanolic Acid, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Alcohol, Citrus Aurantium Dulcis (Peel) Oil, Sodium Stearoyl Glutamate, Xanthan Gum, Caprylic / Capric Triglyceride, Citric Acid, Benzoic Acid, Benzyl Alcohol, Sorbic Acid, Linalool, Limonene

Jméno značky: Belico Derma Concept
Kategorie: Pleťové masky
Dostupnost: Pouze pro přihlášené

Medicínská biotechnologická kosmetika Belico je určena těm, kteří hledají kvalitní, účinnou a bezpečnou kosmetiku založenou na rostlinných složkách, obohacenou o moderní účinné látky ve vysokých koncentracích.

Kosmetické přípravky Belico obsahují převážně přírodní, v kůži běžně obsažené látky. Jsou založeny na přírodních produktech, bez obsahu kontroverzních chemikálií, parabenů, PEG, minerálních olejů, minerálních vosků a silikonů.
Namísto parfému, který je jedním z nejběžnějších alergenů, obsahují některé vybrané produkty éterické oleje. Většina přípravků je však zcela bez vonných látek. Tím se zvyšuje snášenlivost přípravků i velmi citlivou pletí a přípravky jsou z hlediska vůně pro obě pohlaví neutrální.
Přípravky Belico jsou neustále vyvíjeny. Tím je zaručeno, že odpovídají aktuálnímu nejvyššímu standardu!
 
Prodej kosmetiky Belico probíhá výhradně prostřednictvím kosmetických salonů a estetických center!
Tyto stránky slouží pouze pro informaci a jako objednávkové centrum našich salonů.
Zpět do obchodu