Zpět do obchodu

Registrace

Mask V

reparační a regenerační maska s rostlinnými kmenovými buňkami pro náročnou pleť
Obsah 50 ml

Mask V

Kód: 1472

reparační a regenerační maska s rostlinnými kmenovými buňkami pro náročnou pleť
Obsah 50 ml

Tato maska je zlatým hřebem péče o náročnou pleť, která potřebuje nejen regeneraci, ale i reparaci. Maximální dávka kmenových buněk z máčky přímořské, které tato maska obsahuje, dokáže ovlivnit i výraznější známky stárnutí pleti – dochází k restrukturalizaci, revitalizaci a rekonstrukci pleti. Synergicky je tento efekt zesílen vysokými dávkami Syn®-Ake, která rychle a efektivně bojuje s mimickými vráskami. Při pravidelném používání vypadá kůže vitálně, zářivě, svěže a hladce, vrásky jsou viditelně jemnější.

Použití: Po očištění pleti Belico Cleanser a tonizaci  Belico Lotion, naneste Basic Care +  eventuálně Belico Concentrate a poté masku. Nechte působit 10 - 20 minut. Přebytek odsajte ubrouskem nebo omyjte. Poté tonizujte a naneste BELICO pěstící přípravky. Použijte  1 - 3 x týdně. Účinnost masky můžete zesílit, pokud před aplikací použijete PEELING.

Obsahuje: bambucké máslo, kyselinu hyaluronovou, Syn®-Ake, kmenové buňky


Ingredients: Aqua, Glycerin, Butylene Glycol, Octyldodecanol, Squalane, Cetearyl Isononanoate, Stearyl Alcohol, Pentylene Glycol, Glyceryl Stearate, Butyrospermum Parkii Butter, Glyceryl Stearate Citrate, Myristyl Myristate, Sodium Hyaluronate, Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate, Eryngium Maritimum Callus Culture Filtrate, Tocopheryl Acetate, Rosa Davurica Bud Extract, Rhizobian Gum, Sodium PCA, Caprylyl Glycol, Sodium Polyacrylate, Disodium Phosphate, Xanthan Gum, Ethylhexylglycerin

 
 
Jméno značky: Belico Derma Concept
Kategorie: Pleťové masky
Dostupnost: Pouze pro přihlášené

Medicínská biotechnologická kosmetika Belico je určena těm, kteří hledají kvalitní, účinnou a bezpečnou kosmetiku založenou na rostlinných složkách, obohacenou o moderní účinné látky ve vysokých koncentracích.

Kosmetické přípravky Belico obsahují převážně přírodní, v kůži běžně obsažené látky. Jsou založeny na přírodních produktech, bez obsahu kontroverzních chemikálií, parabenů, PEG, minerálních olejů, minerálních vosků a silikonů.
Namísto parfému, který je jedním z nejběžnějších alergenů, obsahují některé vybrané produkty éterické oleje. Většina přípravků je však zcela bez vonných látek. Tím se zvyšuje snášenlivost přípravků i velmi citlivou pletí a přípravky jsou z hlediska vůně pro obě pohlaví neutrální.
Přípravky Belico jsou neustále vyvíjeny. Tím je zaručeno, že odpovídají aktuálnímu nejvyššímu standardu!
 
Prodej kosmetiky Belico probíhá výhradně prostřednictvím kosmetických salonů a estetických center!
Tyto stránky slouží pouze pro informaci a jako objednávkové centrum našich salonů.
Zpět do obchodu