Zpět do obchodu

Registrace

MEN´S Care I

krém pro muže

Obsah 50 ml

MEN´S Care I

Kód: 1840

krém pro muže

Obsah 50 ml

Ačkoli je pleť mužů silnější a produkce kožního mazu vyšší než u žen, je díky neustálému holení vousů citlivá a může být i dehydrovaná. Proto mužská pleť potřebuje nemastnou péči, aby se pleť neleskla, ale zároveň dostatečně pleť hydratovala, zklidňovala a bránila ji před útoky bakterií, které na ní způsobují záněty.

Použití: naneste na pleť 2 x denně po čištění pleti Belico Cleanser eventuálně po oholení pleti, po nanesení Belico Lotion  nebo Belico vody po holení do ruky na ještě vlhkou pleť.

Obsahuje: Lipidová složka z kokosových mastných kyselin, sorbitol, Panthenol, Q-10 lipozomy, bisabolol, vitamín E, extrakt z černého rybízu, ureu, kyselina hyaluronová, stříbrný citrát, extrakt ze zelené kávy, soli kyseliny mléčné, kyselina citrónová, síran hořečnatý


Ingredients: Aqua, Butylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Pentylene Glycol, Stearyl Alcohol, Sodium Dihydroxycetyl Phosphate, Sorbitol, Butylene Glycol, Panthenol, Lecithin, Bisabolol, Tocopherol, Ubiquinone, Ribes Nigrum Fruit Extract, Urea, Sodium Hyaluronate, Silver Citrate, Coffea Arabica Seed Extract, Potassium Lactate, Magnesium Lactate, Calcium Pantothenate, Sodium Citrate, Glycerin, Arginine, Ethylhexylglycerin, Caprylyl Glycol, Citric Acid, Xanthan Gum, Glucose, Alcohol, Carbomer, Potassium Chloride, Magnesium Chloride, Hydrogenated Palm Glycerides, Glyceryl Stearate, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate

Jméno značky: Belico Derma Concept
Kategorie: Péče pro muže
Dostupnost: Pouze pro přihlášené

Medicínská biotechnologická kosmetika Belico je určena těm, kteří hledají kvalitní, účinnou a bezpečnou kosmetiku založenou na rostlinných složkách, obohacenou o moderní účinné látky ve vysokých koncentracích.

Kosmetické přípravky Belico obsahují převážně přírodní, v kůži běžně obsažené látky. Jsou založeny na přírodních produktech, bez obsahu kontroverzních chemikálií, parabenů, PEG, minerálních olejů, minerálních vosků a silikonů.
Namísto parfému, který je jedním z nejběžnějších alergenů, obsahují některé vybrané produkty éterické oleje. Většina přípravků je však zcela bez vonných látek. Tím se zvyšuje snášenlivost přípravků i velmi citlivou pletí a přípravky jsou z hlediska vůně pro obě pohlaví neutrální.
Přípravky Belico jsou neustále vyvíjeny. Tím je zaručeno, že odpovídají aktuálnímu nejvyššímu standardu!
 
Prodej kosmetiky Belico probíhá výhradně prostřednictvím kosmetických salonů a estetických center!
Tyto stránky slouží pouze pro informaci a jako objednávkové centrum našich salonů.
Zpět do obchodu