Zpět do obchodu

Registrace

Mineral Make-up

mierální make-up sypký

Obsah: 6,5 g

Mineral Make-up

Kód: 279/I

mierální make-up sypký

Obsah: 6,5 g

Belico® minerální make-upy obsahují pouze přírodní složky. Jsou bez přídavku olejů, vosků nebo jiných tuků, parfémů a chemických barviv.
Vzhledem k tomu, že produkty neobsahují tuky, z ropy, jsou vhodné zejména pro pleť se sklonem k nečistotám nebo pro velmi mastnou pleť. Minerální make-upy neobsahují mastek, díky tomu nevysušují kůži. Minerální pigmenty odrážejí světlo, a tak opticky kompenzují malé vady, proto jsou vhodné pro nerovnou a zjizvenou pleť. Lze je použít i pro pleť s velkými póry a jemnými linkami, protože je činí méně viditelné.
Minerální make-up déle drží, protože mikročástice minerálů se vzájemně překrývají.

Použití: Na nakrémovanou pleť naneste krouživými pohyby štětcem i v několika vrstvách. K odlíčení je ideální použít Belico Cleanser I.


Obsahují: kaolin, korálový výtažek, slunečnicový olej, extrakt z rozmarýnu, oxid titaničitý, přírodní barviva

Mineral make-up sypký Ingredients:

I – FAIR SAND: Mica, Kaolin, Caprylic/Capric Triglyceride, Glyceryl Caprylate, Corallina Officinalis Extract, Benzyl Alcohol, Helianthus Annuus Seed Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, CI 77891, CI 77007, CI 77492, CI 77491, CI 77499                 

II – LIGHT BRONZE: Mica, Kaolin, Caprylic/Capric Tri­g­ly­ce­ride, Gly­ceryl Capry­late, Coral­lina Offi­ci­nalis Extract, Benzyl Alcohol, Heli­an­thus Annuus Seed Oil, Ros­ma­rinus Offi­ci­nalis Leaf Extract, CI 77007, CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 77499           

III – GOLD BRONZE: Mica, Kaolin, Caprylic/Capric Triglyceride, Glyceryl Caprylate, Corallina Officinalis Extract, Benzyl Alcohol, Helianthus Annuus Seed Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, CI 77491, CI 77492, CI 77891, CI 77499

Zvolte variantu

Odstín: I
Pouze pro přihlášené | 279/I
Odstín: II
Pouze pro přihlášené | 279/II
Odstín: III
Pouze pro přihlášené | 279/III
Odstín: Kosmetické příslušenství
Pouze pro přihlášené | 279/IV

Medicínská biotechnologická kosmetika Belico je určena těm, kteří hledají kvalitní, účinnou a bezpečnou kosmetiku založenou na rostlinných složkách, obohacenou o moderní účinné látky ve vysokých koncentracích.

Kosmetické přípravky Belico obsahují převážně přírodní, v kůži běžně obsažené látky. Jsou založeny na přírodních produktech, bez obsahu kontroverzních chemikálií, parabenů, PEG, minerálních olejů, minerálních vosků a silikonů.
Namísto parfému, který je jedním z nejběžnějších alergenů, obsahují některé vybrané produkty éterické oleje. Většina přípravků je však zcela bez vonných látek. Tím se zvyšuje snášenlivost přípravků i velmi citlivou pletí a přípravky jsou z hlediska vůně pro obě pohlaví neutrální.
Přípravky Belico jsou neustále vyvíjeny. Tím je zaručeno, že odpovídají aktuálnímu nejvyššímu standardu!
 
Prodej kosmetiky Belico probíhá výhradně prostřednictvím kosmetických salonů a estetických center!
Tyto stránky slouží pouze pro informaci a jako objednávkové centrum našich salonů.
Zpět do obchodu