Zpět do obchodu

Registrace

Multilamelarní lipozomy - pro excelentní účinek

Basic Care
MULTILAMELÁRNÍ LIPOZOMY jsou účinné látky a zároveň nosiče účinných látek. Pro svoji podobnost s kožními buňkami jsou lipozomy velmi dobře přijímány kůží a mohou proniknout do hlubších vrstev kůže. Takto se dostanou do pleti také účinné látky. Kůže bude viditelně krásnější a její funkce optimálně podpořeny.
 

Další výhodou BELICO kosmetických přípravků je obsah přírodních, v kůži obsažených účinných složek. To vysvětluje proč BELICO kosmetické přípravky jsou nejen mimořádně efektivní, ale i výborně snášené.

V rámci vědeckých studií bylo doloženo, že použití multilamelárních lipozomů dvakrát denně může značně zvýšit zadržování vlhkosti v kůži během velmi krátké doby.


Obr. Elektromikroskopický obraz multilamelárních lipozomů    
Liposom-maly
Znázorněný multilamelární lipozom
 
DENNÍ HLOUBKOVÁ PODKLADOVÁ PÉČE

MULTILAMELÁRNÍ LIPOZOMY OBSAŽENÉ V PŘÍPRAVCÍCH BASIC CARE UMÍ VÝZNAMNĚ ZVÝŠIT VNÍMAVOST PLETI VŮČI KOSMETICKÝM ÚČINNÝM LÁTKÁM. PROTO PO POUŽITÍ PLEŤOVÉ VODY NEJPRVE APLIKUJTE PŘÍPRAVKY BASIC CARE, POKUD JE POTŘEBA V KOMBINACI S BELICO KONCENTRÁTY, A TEPRVE POTÉ NANESTE KRÉM. OBSAŽENÉ ÚČINNÉ LÁTKY TAK MOHOU BÝT TRANSPORTOVÁNY HLUBOKO DO PLETI, KDE ROZVINOU SVŮJ EFEKT.
4 položek celkem
Zpět do obchodu