Zpět do obchodu

Registrace

MY SUN SPF 15 PLUS

ochranný pečující olej ve spreji

Obsah: 100 ml

MY SUN SPF 15 PLUS

Kód: 4530

ochranný pečující olej ve spreji

Obsah: 100 ml

Tento jedinečný opalovací olej ve spreji se středním ochranným filtrem chrání pokožku před stárnutím vyvolaným UV i infračerveným zářením. UV záření vede k tzv. oxidativnímu stresu v kůži tím, že vytváří více volných radikálů, což mimo jiné vede k degradaci vlastních lipidů kůže. Výsledkem je suchá kůže a nedostatečná kožní bariéra.

Použití: naneste cca 30 minut před sluněním, během dne několikrát opakujte.
Lze nanést i během dne přes make-up

Ingredients: Alcohol, C12-15 Alkyl Benzoate, Coco-Caprylate/Caprate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Ethylhexyl Triazone, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Caprylic/Capric Triglyceride, Bis-Ethylhexyl Hydroxydimethoxy Benzylmalonate, Teprenone, Tocopherol, Glycine Soja Oil, t-Butyl Alcohol, Denatonium Benzoate

Jméno značky: Belico Derma Concept
Kategorie: Péče před, při a po slunění
Dostupnost: Pouze pro přihlášené

Medicínská biotechnologická kosmetika Belico je určena těm, kteří hledají kvalitní, účinnou a bezpečnou kosmetiku založenou na rostlinných složkách, obohacenou o moderní účinné látky ve vysokých koncentracích.

Kosmetické přípravky Belico obsahují převážně přírodní, v kůži běžně obsažené látky. Jsou založeny na přírodních produktech, bez obsahu kontroverzních chemikálií, parabenů, PEG, minerálních olejů, minerálních vosků a silikonů.
Namísto parfému, který je jedním z nejběžnějších alergenů, obsahují některé vybrané produkty éterické oleje. Většina přípravků je však zcela bez vonných látek. Tím se zvyšuje snášenlivost přípravků i velmi citlivou pletí a přípravky jsou z hlediska vůně pro obě pohlaví neutrální.
Přípravky Belico jsou neustále vyvíjeny. Tím je zaručeno, že odpovídají aktuálnímu nejvyššímu standardu!
 
Prodej kosmetiky Belico probíhá výhradně prostřednictvím kosmetických salonů a estetických center!
Tyto stránky slouží pouze pro informaci a jako objednávkové centrum našich salonů.
Zpět do obchodu