Zpět do obchodu

Registrace

Oil Care

harmonizující tělový a masážní olej

Obsah: 100 ml

Oil Care

Kód: 1290

harmonizující tělový a masážní olej

Obsah: 100 ml

Tento příjemně pomerančově vonící, jemný olej je ideální pro relaxační aroma masáž, péči o kůži s velmi nízkým obsahem tuku nebo v kombinaci s BODY CLEANSER I jako olejová hydratační lázeň. Jako rychlá péče po sprchování může být OIL CARE I aplikován na ještě vlhkou kůži.

Použití: Po osprchování vetřete do suché či mokré pokožky.  Pro intenzívní tělový peeling přidejte PEELING II a masírujte pokožku těla. Nakonec opláchněte s použitím BODY CLEANSER I. Pro efekt wellness koupele naneste hojně na tělo, nechte působit 15 – 30 minut pod županem a poté zbytky smyjte v teplé koupeli.

Olej lze použít k odlíčení silného make-upu

Obsahuje: světlicový olej, slunečnicový olej, mandlový olej, jojobový olej, sladký pomeranč, vitamin E

Ingredients: Carthamus Tinctorius Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Prunus Dulcis, Buxus Chinensis, Citrus Dulcis, Tocopheryl Acetate, Citral, Linalool, Limonene

Jméno značky: Belico Derma Concept
Kategorie: Péče o tělo
Dostupnost: Pouze pro přihlášené

Medicínská biotechnologická kosmetika Belico je určena těm, kteří hledají kvalitní, účinnou a bezpečnou kosmetiku založenou na rostlinných složkách, obohacenou o moderní účinné látky ve vysokých koncentracích.

Kosmetické přípravky Belico obsahují převážně přírodní, v kůži běžně obsažené látky. Jsou založeny na přírodních produktech, bez obsahu kontroverzních chemikálií, parabenů, PEG, minerálních olejů, minerálních vosků a silikonů.
Namísto parfému, který je jedním z nejběžnějších alergenů, obsahují některé vybrané produkty éterické oleje. Většina přípravků je však zcela bez vonných látek. Tím se zvyšuje snášenlivost přípravků i velmi citlivou pletí a přípravky jsou z hlediska vůně pro obě pohlaví neutrální.
Přípravky Belico jsou neustále vyvíjeny. Tím je zaručeno, že odpovídají aktuálnímu nejvyššímu standardu!
 
Prodej kosmetiky Belico probíhá výhradně prostřednictvím kosmetických salonů a estetických center!
Tyto stránky slouží pouze pro informaci a jako objednávkové centrum našich salonů.
Zpět do obchodu