Zpět do obchodu

Registrace

Peeling III

enzymatický pudrový peeling

Peeling III

Kód: 1423

enzymatický pudrový peeling

Tento rychlý pěnivý peeling je užitečnou alternativou nebo doplňkem
FACIAL PEELING I. Jedinečný komplex enzymů rozpouští odumřelé kožní buňky i tmel, který drží buňky pohromadě. Kromě toho enzym lipáza štěpí tuky, čímž je dosaženo mírného snížení promaštění pleti. Při pravidelném používání pleť vypadá mnohem čistěji, jasněji a jemněji.


Použití: Použijte několikrát týdně v rámci čištění pleti. Malé množství přípravku napěňte v dlaních, naneste na pleť a 1 – 2 minuty masírujte. Poté opláchněte vodou a naneste BELICO LOTION a BELICO pěstící péči.


Obsahuje: jemné tenzidy, mastek, betain, alantoin, enzymy (proteázy, lipázy)

Ingredientes: Talc / Talcum, Sodium Cocoyl Glutamate, Maltodextrin, Magnesium Sulfate, Betaine, Xanthan Gum, Allantoin, Subtilisin, Lipase

Jméno značky: Belico Derma Concept
Kategorie: Peelingy
Dostupnost: Pouze pro přihlášené

Medicínská biotechnologická kosmetika Belico je určena těm, kteří hledají kvalitní, účinnou a bezpečnou kosmetiku založenou na rostlinných složkách, obohacenou o moderní účinné látky ve vysokých koncentracích.

Kosmetické přípravky Belico obsahují převážně přírodní, v kůži běžně obsažené látky. Jsou založeny na přírodních produktech, bez obsahu kontroverzních chemikálií, parabenů, PEG, minerálních olejů, minerálních vosků a silikonů.
Namísto parfému, který je jedním z nejběžnějších alergenů, obsahují některé vybrané produkty éterické oleje. Většina přípravků je však zcela bez vonných látek. Tím se zvyšuje snášenlivost přípravků i velmi citlivou pletí a přípravky jsou z hlediska vůně pro obě pohlaví neutrální.
Přípravky Belico jsou neustále vyvíjeny. Tím je zaručeno, že odpovídají aktuálnímu nejvyššímu standardu!
 
Prodej kosmetiky Belico probíhá výhradně prostřednictvím kosmetických salonů a estetických center!
Tyto stránky slouží pouze pro informaci a jako objednávkové centrum našich salonů.
Zpět do obchodu