Zpět do obchodu

Registrace

Physio Lipid Gel

olejový gel pro suchou, křehkou a citlivou pokožku

Obsah: 100 ml

Physio Lipid Gel

Kód: 2440

olejový gel pro suchou, křehkou a citlivou pokožku

Obsah: 100 ml

Tento bohatý olejový gel, vonící po oleji ze švestkových jader, je díky svému vysokému obsahu omega-6 mastných kyselin ideální pro velmi suchou, šupinatou kůži s nízkým obsahem tuku. Beta-sitosterol – olej z jader švestek, vitamin E, panthenol a výtažek z plodů klaponožky mají hydratační, protizánětlivé účinky, snižují svědění a zklidňují pokožku. Také velmi křehká nebo popraskaná kůže se s Physio Lipid Gel velmi rychle opět stává jemnou a vláčnou. Vzhledem k tomu, že Physio Lipid Gel neobsahuje éterické oleje, je také ideální jako cenově dostupná péče o děti a dětskou pokožku, stejně jako o pokožku se sklonem k alergiím. Nezanechává žádné zbytky tuku na kůži, lze ho smýt vodou.

Použití: Malé množství rozetřete intenzivně v rukou (zahřejte) a naneste na postiženou pokožku v případě potřeby několikrát denně a vmasírujte. Doporučujeme kombinovat aplikaci s BASIC CARE nebo koncentrátem II nebo IV. Vyhněte se kontaktu s očima.

Obsahuje: jojobový olej, olej ze švestkových jader, kyselinu linolovou, panthenol, vitamin E, výtažek z plodů klaponožky

Ingredients: Caprylic/Capric Triglyceride, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Glycerin, Prunus Domestica Seed Extract, Aqua, Sucrose Palmitate, Sucrose Laurate, Linoleic Acid, Panthenol, Tocopherol, Schizandra Sphenanthera Fruit Extract, Caprylyl Glycol, Benzyl Alcohol, Oleic Acid, Palmitic Acid, Dehydroacetic Acid, Benzoic Acid, Sorbic Acid

Jméno značky: Belico Derma Concept
Kategorie: Péče o tělo
Dostupnost: Pouze pro přihlášené

Medicínská biotechnologická kosmetika Belico je určena těm, kteří hledají kvalitní, účinnou a bezpečnou kosmetiku založenou na rostlinných složkách, obohacenou o moderní účinné látky ve vysokých koncentracích.

Kosmetické přípravky Belico obsahují převážně přírodní, v kůži běžně obsažené látky. Jsou založeny na přírodních produktech, bez obsahu kontroverzních chemikálií, parabenů, PEG, minerálních olejů, minerálních vosků a silikonů.
Namísto parfému, který je jedním z nejběžnějších alergenů, obsahují některé vybrané produkty éterické oleje. Většina přípravků je však zcela bez vonných látek. Tím se zvyšuje snášenlivost přípravků i velmi citlivou pletí a přípravky jsou z hlediska vůně pro obě pohlaví neutrální.
Přípravky Belico jsou neustále vyvíjeny. Tím je zaručeno, že odpovídají aktuálnímu nejvyššímu standardu!
 
Prodej kosmetiky Belico probíhá výhradně prostřednictvím kosmetických salonů a estetických center!
Tyto stránky slouží pouze pro informaci a jako objednávkové centrum našich salonů.
Zpět do obchodu