Zpět do obchodu

Registrace

Shampoo I

pečující šampon pro náročné vlasy a citlivou vlasovou pokožku bez obsahu silikonů

Obsah: 200 ml

Shampoo I

Kód: 2700

pečující šampon pro náročné vlasy a citlivou vlasovou pokožku bez obsahu silikonů

Obsah: 200 ml

Přípravky péče o vlasy často obsahují silikony, které jim propůjčují lesk a pevnost, ale zároveň zabraňují působení pečujících látek. Proto jim chybí vlhkost a bílkoviny a vlasy se časem stávají křehké, slabé a suché.  Tento jedinečný vlasový šampon způsobuje dlouhotrvající zlepšení vlasové struktury. Komplex pšeničných proteinů s panthenolem regeneruje vlasy. Vlasy získávají hedvábný lesk, netřepí se a nevypadávají. Díky mimořádně jemné směsi povrchově aktivních látek lze očekávat také viditelné zlepšení problémů, jako jsou lupy, svědivá nebo na ekzém náchylná pokožka hlavy.

Použití: Vetřete malé množství šamponu do mokrých vlasů, promněte a opláchněte, postup zopakujte. Dle stavu vlasů, délky a potřeby poté naneste BELICO HAIR CARE I.

Obsahuje: jemné povrchově aktivní látky bez obsahu PEG, betainkomplex pšeničných proteinů, panthenol, alantoincitronový olej 

Ingredients: Aqua, Coco-Glu­co­side, Sodium Coco-Sulfate, Betaine, Gly­cerin, Lauryl Glu­co­side, Gly­ceryl Oleate, Sodium Chlo­ride, Diso­dium Cocoyl Gluta­mate, Citric Acid, Dica­prylyl Ether, Guar Hydr­oxy­propyl Tri­mo­nium Chlo­ride, Pan­thenol, Sodium Phy­tate, Hydro­lyzed Wheat Protein, Sodium Cocoyl Gluta­mate, Alcohol, Allan­toin, Litsea Cubeba Fruit Oil, Cym­bo­pogon Mar­tini Oil, Vanilla Pla­ni­folia Fruit Extract, Sodium Ben­zoate, Potas­sium Sor­bate, Gera­niol, Lina­lool, Limo­nene 

Jméno značky: Belico Derma Concept
Kategorie: Péče o vlasy
Dostupnost: Pouze pro přihlášené

Medicínská biotechnologická kosmetika Belico je určena těm, kteří hledají kvalitní, účinnou a bezpečnou kosmetiku založenou na rostlinných složkách, obohacenou o moderní účinné látky ve vysokých koncentracích.

Kosmetické přípravky Belico obsahují převážně přírodní, v kůži běžně obsažené látky. Jsou založeny na přírodních produktech, bez obsahu kontroverzních chemikálií, parabenů, PEG, minerálních olejů, minerálních vosků a silikonů.
Namísto parfému, který je jedním z nejběžnějších alergenů, obsahují některé vybrané produkty éterické oleje. Většina přípravků je však zcela bez vonných látek. Tím se zvyšuje snášenlivost přípravků i velmi citlivou pletí a přípravky jsou z hlediska vůně pro obě pohlaví neutrální.
Přípravky Belico jsou neustále vyvíjeny. Tím je zaručeno, že odpovídají aktuálnímu nejvyššímu standardu!
 
Prodej kosmetiky Belico probíhá výhradně prostřednictvím kosmetických salonů a estetických center!
Tyto stránky slouží pouze pro informaci a jako objednávkové centrum našich salonů.
Zpět do obchodu