Zpět do obchodu

Registrace

Skin Control I

přípravek regulující tvorbu kožního mazu a velikost pórů

Skin Control I

Kód: 1180

přípravek regulující tvorbu kožního mazu a velikost pórů

Téměř nemastný gel – krém pro mastnou pleť s velkými póry. Obsažený Evermat reguluje tvorbu mazu i kožních buněk, pleť se stává zářivější, póry se zmenšují a neleskne se.  Tyto účinky jsou ještě podpořeny sloučeninou Seboclear, která odlučováním odumřelých buněk z povrchu, udržuje póry volné a tím je umožněno jejich zmenšení. Seboclear má i antibakteriální a protizánětlivé účinky.

Obsahuje: Evermat, Seboclear, vícevrstvé liposomy, alantoin

Použití: V závislosti na stavu pleti naneste ráno a večer s nebo i bez použití BASIC CARE. Pro dosažení maximálního zlepšení stavu pleti můžete pravidelně použít BELICO PEELING a dle stavu pleti BELICO CONCENTRATE V, VII NEBO VIII.

Ingredients: Aqua, Pentylene Glycol, Butylene Glycol, Cetearyl Isononanoate, Dicaprylyl Ether, Alcohol, Enantia Chlorantha Bark Extract, Oleanolic Acid, Plantago Lanceolata Leaf Extract, Mahonia Aquifolium Root Extract, Hamamelis Virginiana Witch Hazel Extract, Allantoin, Tocopherol, Lecithin, Sodium Salicylate, Propylene Glycol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Denatonium Benzoate, Xanthan Gum

Jméno značky: Belico Derma Concept
Kategorie: Denní péče
Dostupnost: Pouze pro přihlášené

Medicínská biotechnologická kosmetika Belico je určena těm, kteří hledají kvalitní, účinnou a bezpečnou kosmetiku založenou na rostlinných složkách, obohacenou o moderní účinné látky ve vysokých koncentracích.

Kosmetické přípravky Belico obsahují převážně přírodní, v kůži běžně obsažené látky. Jsou založeny na přírodních produktech, bez obsahu kontroverzních chemikálií, parabenů, PEG, minerálních olejů, minerálních vosků a silikonů.
Namísto parfému, který je jedním z nejběžnějších alergenů, obsahují některé vybrané produkty éterické oleje. Většina přípravků je však zcela bez vonných látek. Tím se zvyšuje snášenlivost přípravků i velmi citlivou pletí a přípravky jsou z hlediska vůně pro obě pohlaví neutrální.
Přípravky Belico jsou neustále vyvíjeny. Tím je zaručeno, že odpovídají aktuálnímu nejvyššímu standardu!
 
Prodej kosmetiky Belico probíhá výhradně prostřednictvím kosmetických salonů a estetických center!
Tyto stránky slouží pouze pro informaci a jako objednávkové centrum našich salonů.
Zpět do obchodu