Zpět do obchodu

Registrace

Skin Control II

hydratační emulze s Q10

Skin Control II

Kód: 1185

hydratační emulze s Q10

Obsahuje: extrakt ze zelené kávy, extrakt z černého rybízu, citrát stříbrný, lipozomy Q10, sorbitol, panthenol, bisabolol, vitamín E, kyselinu hyaluronovou

 Účinky: SKIN CONTROL II je lehká, protizánětlivá a zvláčňující emulze s iontovým zvlhčujícím komplexem, stříbrným citrátem a Q10 liposomy, která vytváří na pokožce lehký a prodyšný štít, který ji chrání před podrážděním a ztrátou vlhkosti, lehce ji matuje.

Inovativní iontový zvláčňující komplex způsobí, že se naváže na kladně nabité ionty NMF (skládá se z kyseliny mléčné, močoviny a kyseliny hyaluronové). Takto vznikne na pokožce ochranný iontový film, který chrání pokožku před nadměrným odpařováním vody a chrání ji před podrážděním. Extrakt ze zelené kávy chrání důležité složky kůže, jako je kyselina hyaluronová a kyselina linolenová, před oxidací a škodami, které pleti vznikají v důsledku expozice UV záření a procesem stárnutí. Nová, biosyntetická lipidová složka z kokosových mastných kyselin pomáhá chránit kyselý plášť pokožky, aniž by na pokožce zanechával stopy mastnoty. Pokožka je vláčnější a předchází se zanášení pórů. Q10 lipozomy obsahují lipozomálně zapouzdřený energetický komplex, který chrání buněčnou membránu před volnými radikály. Dodává buňkám energii a podporuje buněčný metabolismus. Kombinace pantenolu a bisabololu působí proti hrubnutí a praskání pokožky a také zabraňuje tvorbě zánětů. Citrát stříbrný má antimikrobiální a zklidňující vlastnosti.Extrakt z černého rybízu působí adstringentně a posiluje kapiláry. Pomáhá bránit vzniku růžovky, pokožka je viditelně klidnější.

Určeno pro: Normální až mastnou pleť s nízkým obsahem vlhkosti. Při sklonu k zánětům a růžovce.

Použití: Dle stavu pleti přípravek naneste na pleť ráno a večer po použití Belico Lotion nebo Basic Care v případě potřeby v kombinaci s Concentrate.

U tohoto produktu dochází ke změně obalu

Ingredients: Aqua, Buty­lene Glycol Dica­pry­late/Dica­p­rate, Penty­lene Glycol, Stearyl Alcohol, Sodium Dihy­dr­oxy­cetyl Phos­phate, Sor­bitol, Gly­cerin, Gly­ceryl Stea­rate, Arginine, Pan­thenol, Alcohol, Lecithin, Car­bomer, Coffea Ara­bica Seed Extract, Ribes Nigrum Fruit Extract, Ethyl­hexyl­g­ly­cerin, Hydro­ge­nated Palm Gly­ce­rides, Bis­a­bolol, Toco­pherol, Cal­cium Pan­to­the­nate, Citric Acid, Xanthan Gum, Hydro­ge­nated Palm Gly­ce­rides Cit­rate, Urea, Mag­ne­sium Lac­tate, Ubi­qui­none, Sodium Hyalu­ro­nate, Potas­sium Chlo­ride, Potas­sium Lac­tate, Mag­ne­sium Chlo­ride, Sodium Cit­rate, Silver Cit­rate, Glu­cose, Potas­sium Sor­bate, Sodium Ben­zoate

Jméno značky: Belico Derma Concept
Kategorie: Denní péče
Dostupnost: Pouze pro přihlášené

Medicínská biotechnologická kosmetika Belico je určena těm, kteří hledají kvalitní, účinnou a bezpečnou kosmetiku založenou na rostlinných složkách, obohacenou o moderní účinné látky ve vysokých koncentracích.

Kosmetické přípravky Belico obsahují převážně přírodní, v kůži běžně obsažené látky. Jsou založeny na přírodních produktech, bez obsahu kontroverzních chemikálií, parabenů, PEG, minerálních olejů, minerálních vosků a silikonů.
Namísto parfému, který je jedním z nejběžnějších alergenů, obsahují některé vybrané produkty éterické oleje. Většina přípravků je však zcela bez vonných látek. Tím se zvyšuje snášenlivost přípravků i velmi citlivou pletí a přípravky jsou z hlediska vůně pro obě pohlaví neutrální.
Přípravky Belico jsou neustále vyvíjeny. Tím je zaručeno, že odpovídají aktuálnímu nejvyššímu standardu!
 
Prodej kosmetiky Belico probíhá výhradně prostřednictvím kosmetických salonů a estetických center!
Tyto stránky slouží pouze pro informaci a jako objednávkové centrum našich salonů.
Zpět do obchodu