Zpět do obchodu

Registrace

Special Care I

speciální péče pro extrémně suchou a nebo hrubou pokožku

Special Care I

Kód: 2400

speciální péče pro extrémně suchou a nebo hrubou pokožku

Kožní změkčovadla, jako je urea v kombinaci s výživnými oleji a isomery cukru činí pokožku velmi rychle hebkou a vláčnou. Přídavek panthenolu pokožku zklidňuje a mírní podráždění. Ideální také pro velmi suchou pokožku těla, silnou a ztvrdlou suchou kůži, při olupování kůže.

Použití: Dle potřeby, pokud je to nutné i několikrát denně, naneste a důkladně vmasírujte. Doporučujeme kombinovat s přípravkem BASIC CARE a CONCENTRATE VII nebo VIII, případně s peelingy.

Obsahuje: ureu, sorbitol, kyselinu mléčnou, isomery cukru, mandlový olej, jojobový olej, skvalan, panthenol                                                         

Ingredients: Aqua, Caprylic / Capric Triglyceride, Urea, Pentylene Glycol, Sorbitol, Butylene Glycol, Cetyl Alcohol, Methyl Glucose Sesquistearate, Sodium Lactate, Glyceryl Stearate, Myristyl Alcohol, Saccharide Isomerate, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Squalane, Panthenol, Xanthan Gum, Citric Acid

Jméno značky: Belico Derma Concept
Kategorie: Denní péče
Dostupnost: Pouze pro přihlášené

Medicínská biotechnologická kosmetika Belico je určena těm, kteří hledají kvalitní, účinnou a bezpečnou kosmetiku založenou na rostlinných složkách, obohacenou o moderní účinné látky ve vysokých koncentracích.

Kosmetické přípravky Belico obsahují převážně přírodní, v kůži běžně obsažené látky. Jsou založeny na přírodních produktech, bez obsahu kontroverzních chemikálií, parabenů, PEG, minerálních olejů, minerálních vosků a silikonů.
Namísto parfému, který je jedním z nejběžnějších alergenů, obsahují některé vybrané produkty éterické oleje. Většina přípravků je však zcela bez vonných látek. Tím se zvyšuje snášenlivost přípravků i velmi citlivou pletí a přípravky jsou z hlediska vůně pro obě pohlaví neutrální.
Přípravky Belico jsou neustále vyvíjeny. Tím je zaručeno, že odpovídají aktuálnímu nejvyššímu standardu!
 
Prodej kosmetiky Belico probíhá výhradně prostřednictvím kosmetických salonů a estetických center!
Tyto stránky slouží pouze pro informaci a jako objednávkové centrum našich salonů.
Zpět do obchodu