Zpět do obchodu

Registrace

Young Care I

fyziologická péče pro mladou pleť

Young Care I

Kód: 1940

fyziologická péče pro mladou pleť

Mladá pleť je mnohem citlivější než dospělá, protože mnohé vlastní mechanismy ochrany nejsou ještě plně vyvinuty. Tvorba kožního mazu a potu je nízká, a proto i kyselý plášť na povrchu kůže je tenký a s nízkým obsahem tuku, takže vlastní ochranný účinek je malý. Vzhledem k těmto zjištěním byla vyvinuta BELICO YOUNG CARE.
Speciální přísady v tomto přípravku zlepšují ochrannou funkci pleti, pleť je tak dokonale chráněna před poškozením vlivy životního prostředí.


Použití: Dle potřeby naneste na pleť i několikrát denně po použití Belico Lotion nebo Basic Care v případě potřeby v kombinaci s Concentrate.

Obsahuje: DML, bambucké máslo, isomery cukrů, olej z jader broskví,
skvalan, extrakt z plodů schizandry, ceramid-3
Ingredients: Aqua, Caprylic/Capric Tri­g­ly­ce­ride, Gly­cerin, Penty­lene Glycol, Buty­ro­s­permum Parkii Butter, Hydro­ge­nated Phos­pha­t­idyl­cho­line, Prunus Per­sica Kernel Oil, Galac­toa­ra­binan, Toco­pheryl Ace­tate, Squalane, Behenyl Alcohol, Sac­cha­ride Iso­me­rate, Car­bomer, Gly­ceryl Capry­late, Alcohol, Cera­mide NP, Sodium Hydroxide, Toco­pherol, Gly­cos­phin­go­li­pids, Hor­deum Vul­gare Extract, Schiz­andra Sphen­an­thera Fruit Extract, Ascorbyl Pal­mi­tate, Sodium Hyalu­ro­nate, Citric Acid, Sodium Cit­rate, Ascorbic Acid

Jméno značky: Belico Derma Concept
Kategorie: Denní péče
Dostupnost: Pouze pro přihlášené

Medicínská biotechnologická kosmetika Belico je určena těm, kteří hledají kvalitní, účinnou a bezpečnou kosmetiku založenou na rostlinných složkách, obohacenou o moderní účinné látky ve vysokých koncentracích.

Kosmetické přípravky Belico obsahují převážně přírodní, v kůži běžně obsažené látky. Jsou založeny na přírodních produktech, bez obsahu kontroverzních chemikálií, parabenů, PEG, minerálních olejů, minerálních vosků a silikonů.
Namísto parfému, který je jedním z nejběžnějších alergenů, obsahují některé vybrané produkty éterické oleje. Většina přípravků je však zcela bez vonných látek. Tím se zvyšuje snášenlivost přípravků i velmi citlivou pletí a přípravky jsou z hlediska vůně pro obě pohlaví neutrální.
Přípravky Belico jsou neustále vyvíjeny. Tím je zaručeno, že odpovídají aktuálnímu nejvyššímu standardu!
 
Prodej kosmetiky Belico probíhá výhradně prostřednictvím kosmetických salonů a estetických center!
Tyto stránky slouží pouze pro informaci a jako objednávkové centrum našich salonů.
Zpět do obchodu