Zpět do obchodu

Registrace

ZERO – ESSENTIAL LPC COMPLEX

Sérum s lipozomy, peptidy a ceramidy

Obsah: 30 ml

ZERO – ESSENTIAL LPC COMPLEX

Kód: 2920

Sérum s lipozomy, peptidy a ceramidy

Obsah: 30 ml

Tato emulze je založena na lysofosfolipidech identických s kůží, které kromě tvorby emulze, mají také vlastnosti účinné látky. Mají pozitivní vliv na tvorbu kolagenu a elastinu a zlepšují tak strukturu pokožky. Díky své micelární struktuře také zlepšují propustnost dalších účinných látek do pokožky.

Ceramide NP jsou kůži identické ceramidy, které doplňují bariérové lipidy a tak posilují pokožku. Díky nim dochází k následné redukci transepidermální ztráty vlhkosti a pleť je tak svěžejší. Pleť vyhlazují a posilují.

Patentovaná kombinace dvou di-peptidů působí na dermoepidermální junkční zónu pleti. Toto rozhraní mezi dermis a epidermis zajišťuje výměnu živin mezi vrstvami, a proto má zásadní význam pro proces stárnutí. Speciální kombinace peptidů zvyšuje koncentraci proteinů tvořících strukturu v této vrstvě. To zlepšuje molekulární komunikaci a strukturální integritu pokožky, což jí dodává větší pružnost a pevnost. To se projevuje hladším a mladším vzhledem pokožky.

Lipozomálně zapouzdřená, vysokomolekulární kyselina hyaluronová kromě svého hydratační účinku může rovněž zlepšit pevnost a pružnost pokožky. Kůže je viditelně pevnější a pružnější.

Obsažený hydratační komplex, složený z aminokyselin, močoviny, alantoinu a laktátu sodného, kopíruje přirozené složení přirozeného hydratačního faktoru (NMF). To umožňuje pokožce udržet dodanou vlhkost déle.

Skvalan je přirozenou součástí vlastního lipidového filmu pokožky a získává se z oliv nebo cukrové třtiny. Chrání pokožku před ztrátou vlhkosti a dodává jí hedvábný pocit.

Určeno pro velmi citlivou, suchou a olupující se pokožku, která potřebuje zpevnit.

Použití: Po čištění pleti, v případě potřeby společně s Belico CONCENTRATE nebo SERUM nanést ráno a večer. Nakonec, v případě potřeby, naneste krém Belico.

 

Ingredients: Aqua, Glycerin, Pentylene Glycol, Squalane, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycine Soja Seed Extract, Propanediol, Lecithin, Myristyl Alcohol, Carrageenan, Xanthan Gum, Ceramide NP, Sodium Lactate, Caprylhydroxamic Acid, Alcohol, Lactic Acid, Sorbitol, Serine, Urea, Sodium Hydroxide, Potassium Phosphate, Sodium Hyaluronate, Sodium Chloride, Palmitoyl Dipeptide-5 Diaminobutyroyl Hydroxythreonine, Palmitoyl Dipeptide-5 Diaminohydroxybutyrate, Allantoin

Kategorie: Zero linie
Dostupnost: Skladem
Zpět do obchodu